Górnik Zabrze - SPIS MOICH BILETÓW

 

BILETY KTÓRE POSIADAM W KOLEKCJI:

   PIŁKA NOŻNA :

(14)

AVIA ŚWIDNIK

ARKA GDYNIA

ARKA NOWA SÓL

ANDALUZJA BRZOZOWICE

AKS MIKOŁÓW

AKS BUSKO ZDRÓJ

AGROPLON GŁUSZYNA 


AKS UJANOWICE

AMATOR RUDZINIEC

ASTRA KROTOSZYN

ARMATURA KRAKÓW

AMICA WRONKI

AMICA WRONKI FK

ALUMINIUM KONIN

(33)

BYTOVIA BYTÓW

BYTOVIA II BYTÓW

BAŁTYK KOSZALIN 

BAŁTYK GDYNIA

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI

BARCICZANKA BARCICE

BŁĘKITNI LUBNO

BŁĘKITNI ROPCZYCE

BŁĘKITNI BODZANÓW

BŁĘKITNI MODLNICA

BROŃ RADOM

BESKID ANDRYCHÓW

BESKID BRENNA

BESKID SKOCZÓW

BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA

BRDA PRZECHLEWO

BOJSZOWY GTS

BABIA GÓRA

BURZYN KS

BIEŻANOWIANKA MAGILLO

BABIŚ- SYRENKA

BOROWIK SZCZEJKOWICE

BRONOWIANKA

BIELAWIANKA BIELAWA

BESTWINKA KS

BŁONIE BARWICE

BORUTA ZGIERZ

BŁĘKITNI WRONKI

BORY PIETRZYKOWICE

BRZEZINA OSIEK

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

BYTOMSKI SPORT BYTOM

(32)

CRACOVIA KRAKÓW

CONCORDIA KNURÓW

CONCORDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

CHROBRY GŁOGÓW

CHOJNICZANKA CHOJNICE

CHEŁMIANKA CHEŁM

CHEMIK POLICE

CHEMIK KĘDZIERZYN -KOŹLE

CHEMIK BYDGOSZCZ

CZUWAJ PRZEMYŚL

CZARNI POŁANIEC

CZARNI OLECKO

CZARNI BROWAR WITNICA

CZARNI ŻAGAŃ
 
CZARNI OTMUCHÓW

CZARNI JASŁO

CZARNI JAWORZE

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

CZARNI WRÓBLEWO

CZARNI GORZYCE

CZARNI PAWŁOSIÓW

CZARNI KOZŁOWA GÓRA

CZARNI SUCHA GÓRA

CZARNI GÓRAL ŻYWIEC

CZERWIONKA LESZCZYNY

CLEPARDIA KRAKÓW

CERAMIKA OPOCZNO

CARBO GLIWICE

CUKROWNIK BABORÓW

CALISIA KALISZ

CYKLON ROGOŹNIK

CKS CZELADŹ

(10)

DOLCAN ZĄBKI

DALIN MYŚLENICE

DĄB DĘBNO

DĄB GASZOWICE

DARŁOVIA DARŁOWO

DUNAJEC ZAKLICZYN

DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE

DOBRZANKA DOBRA

DRZEWIARZ JASIENICA

DOSPEL KATOWICE
 

(3)

ELANA TORUŃ

EKLER BARANÓWKA

ENERGETYK ROW RYBNIK

(7)

FLOTA ŚWINOUJŚCIE

FORMACJA PORT 2000 MOSTKI

FAMEG RADOMSKO

FORTUNA WYRY

FABLOK CHRZANÓW

FOTO HIGIENA GAĆ

FALUBAZ ZIELONA GÓRA

(49)

GÓRNIK ZABRZE

GÓRNIK II ZABRZE

GÓRNIK ŁĘCZNA

GÓRNIK II ŁĘCZNA

GÓRNIK WAŁBRZYCH

GÓRNIK WESOŁA

GÓRNIK ZŁOTORYJA

GÓRNIK KONIN

GÓRNIK MK KATOWICE

GÓRNIK POLKOWICE

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

GÓRNIK WIELICZKA

GÓRNIK BRZESZCZE

GÓRNIK LIBIĄŻ

GÓRNIK SIERSZA

GÓRNIK PSZÓW

GKS WIKIELEC

GKS BEŁCHATÓW

GKS KATOWICE

GKS JASTRZĘBIE

GKS TYCHY

GKS DRWINIA

GKS STAROŚCIN

GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

GRYF WEJHEROWO

GRYF SŁUPSK

GRYF KAMIEŃ POMORSKI

GWARDIA KOSZALIN

GWARDIA WARSZAWA

GARBARNIA KRAKÓW

GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE

GRANAT SKARŻYSKO - KAMIENNA

GÓRAL ŻYWIEC

GWAREK ORNONTOWICE

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

GLINIK GORLICE

GROCLIN GRODZISK WIELKOPOLSKI

GKP GORZÓW

GLKS KIETRZ

GOPLANIA INOWROCŁAW

GAZOBUDOWA ZABRZE

GOŚCIBIA SUŁKOWICE

GRYBOVIA

GAWIN KRÓLEWSKA WOLA

GÓRNOVIA

GRANICA KĘTRZYN

GOŁKOWICE

GLKS WILKOWICE

GWIAZDA SKRZYSZÓW

(10)

HUTNIK KRAKÓW

HUTNIK NOWA HUTA KRAKÓW

HUTNIK SZCZECIN

HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

HETMAN ZAMOŚĆ

HETMAN WŁOSZCZOWA

HEKO CZERMNO

HURAGAN POBIEDZISKA

HURAGAN WAKSMUND

HURAGAN WOŁOMIN

(8)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

ISKRA PSZCZYNA

ISKRA KLECZA

ISKRA PRZYSIETNICA

IGLOOPOL DĘBICA

IKS OLKUSZ

INA GOLENIÓW

ILANKA RZEPIN

(13)

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

JKS JAROSŁAW

JAROTA JAROCIN

JANTAR USTKA

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW

JUTRZENKA WARTA

JEDNOSĆ PRZYSZOWICE

JEDNOŚĆ JEJKOWICE

JEZIORAK IŁAWA

JUVENTA STARACHOWICE

JANINA LIBIĄŻ

JODŁA JEDLNIA

JARMUTA SZCZAWNICA

(29)

KORONA KIELCE

KORONA II KIELCE

KORONA BOREK

KOTWICA KOŁOBRZEG

KOTWICA KORCZYNA

KROŚNIANKA KARPATY KROSNO

KARPATY KROSNO

KSZO OSTROWIEC

KASZUBIA KOŚCIERZYNA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA

KANIA GOSTYŃ

KALWARIANKA

KUŹNIA USTROŃ

KP ZABAJKA

KAMAX KAŃCZUGA

KKS KALISZ

KOSZARAWA ŻYWIEC

KASZUBY POŁCHOWO

KS KORNOWAC

KMITA ZABIERZÓW

KP POLICE

KOLEJARZ STRÓŻE

KS 1905 KRZANOWICE

KASZOWIANKA KASZÓW

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

KS KUTNO

KUJAWIAK KOWAL

KUJAWIANKA STRZELNO

KASZTELAN SIERPC

(61)

LECH POZNAŃ

LECH II POZNAŃ

LECH CZAPLINEK

LECH RYPN

LEGIA WARSZAWA

LECHIA GDAŃSK

LECHIA/POLONIA GDAŃSK

LECHIA /OLIMPIA GDAŃSK

LECHIA KOSTRZYN

LECHIA ZIELONA GÓRA

LECHIA DZIERŻONIÓW

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

LEGIONOVIA LEGIONOWO

LIMANOVIA LIMANOWA

LUBLINIANKA LUBLIN

LEWART LUBARTÓW

LUTNIA ZAMARSKI

LUBNIEWICZANKA  LUBNIEWICE

LOT KONOPISKA

LZS ŚCINAWA

LKS RASZCZYCE

LZS PIOTRÓWKA

LKP LUBLIN

LKS TWORKÓW

LKS LYSKI

LKS ZAKLICZYN

LKS SKOŁYSZYN

LKS STUDZIENNA

LKS ŁĄKA

LKS RUDNIK

LKS LISWARTA LISÓW

LKS RUDA KOZIELSKA

LKS BOJANÓW

LKS CHAŁUPKI

LKS PSTRĄŻNA

LKS CZANIEC

LKS BEŁK

LKS RÓŻYCA

LKS GŁOGOVIA

LKS JANKOWICE

LKS WICHER PŁONIA

LKS KRZYŻANOWICE

LKS ADAMOWICE

LZS BRZEZIE

LKS NĘDZA

LKS GAMÓW

LKS BOBREK

LKS PAWŁÓW

LKS GIERAŁTOWICE

LKS 07 MARKOWICE

LKS CYPRZANÓW

LKS LISZCZANKA LISZKI

LZS LEŚNICA

LZS LISIĘCICE

LKS GOŁUCHÓW

LKS ROSANÓW

LKS LELICE

LKS BIEŃKOWICE

LKS GÓRKI ŚLĄSKIE

LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ

(7)

ŁKS ŁÓDŹ

ŁKS ŁOMŻA

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJEŃSKIE

ŁOMIANKI KS

ŁTS ŁABĘDY

ŁADA BIŁGORAJ

ŁAZOWIANKA ŁAZY

(31)

MKS TRZEBINIA SIERSZA

MIEDŹ LEGNICA

MIEDŹ II LEGNICA

MKS KLUCZBORK

MKS KOŃSKIE

MKS MYSZKÓW

MKS KUTNO

MKS SŁAWKÓW

MKS OŁAWA

MKS MŁAWA

MKS PORĘBA

MKS CIECHANÓW

MKS EŁK

MKS RADZIEJÓW - POPIELÓW

MKS GOGOLIN

MG-MZKS KOZIENICE

MOTOR LUBLIN

MAZOWSZE GRÓJEC

MKP ZGIERZ

MKP SZCZECINEK

MKP WOŁÓW

MRĄGOWIA MRĄGOWO

MEPROZET STARE KUROWO

MARABUNDA STOBIERNA

MABUDO FERAX SUCHOCZASY

MAZOWSZE STĘŻYCA

MIESZKO GNIEZNO

METALOWIEC LAMBINOWICE

MAŁAPANEW OZIMEK

MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI

MODUŁ ZAGÓRZANY

(17)

NIELBA WĄGROWIEC

NYSA ZGORZELEC

NYSA KŁODZKO

NYSA WIADRÓW

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW

NAPRZÓD ŚWIĘTOCHŁOWICE

NAPRZÓD RYDUŁTOWY

NAPRZÓD CZYŻOWICE

NAPRZÓD KRZYŻKOWICE

NAPRZÓD SYRYNIA

NAPRZÓD BORUCIN

NIDA PINCZÓW

NADWIŚLAN GÓRA

NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO

NER PODDĘBICE

NADNARWIANKA PUŁTUSK

NAFTA JEDLICZE 

(49)

OLIMPIA GRUDZIĄDZ

OLIMPIA ZAMBRÓW

OLIMPIA LEWIN BRZESKI

OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE

OLIMPIA ELBLĄG

OLIMPIA WARSZAWA

OLIMPIA POZNAŃ

OLIMPIA PŁAWNIOWICE

OLIMPIA KOWARY

OKOCIMSKI BRZESKO

ODRA OPOLE

ODRA OPOLE II

ODERKA OPOLE

ODRA NIEBOCZOWY

ODRA GÓRZYCA

ODRA WODZISŁAW

ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI

ODRA SZCZECIN

ODRA CHOJNA

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

ORLICZ SUCHEDNIÓW

OKĘCIE WARSZAWA

ORLĘTA ŁUKÓW

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA RESZEL

OKS OLSZTYN

ORLEN PŁOCK

ORZEŁ BAŻANÓWKA

ORZEŁ DĘBNO

ORZEŁ PARZĘCZEW

ORZEŁ PRZEWORSK

ORZEŁ PIŁAWA DOLNA

ORZEŁ BALIN

ORZEŁ LUBAWKA

ORZEŁ BRZEZINY PIEKARY ŚL

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

ORZEŁ BIAŁY WAŁCZ

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

ORZEŁ JANOWIEC KOŚCIELNY

OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE

OMEGA STARY ZAMOŚĆ

OMEGA KLESZCZÓW

ORKAN RUMIA

OMULEW WIELBARK

OCICE RACIBÓRZ

ODRZANKA DZIERGOWICE

OSADNIK MYŚLIBÓRZ 

OBRA KOŚCIAN

OGNIWO PIWNICZNA - ZDRÓJ

(73)

POGOŃ SZCZECIN
 
POGOŃ SIEDLCE

POGOŃ LĘBORK

POGOŃ STASZÓW

POGOŃ PRUDNIK

POGOŃ ŚWIEBODZIN

POGOŃ SKOTNIKI

POGOŃ OLEŚNICA

POGOŃ BARLINEK

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

POGOŃ LEŻAJSK

POGOŃ MIECHÓW

POGOŃ IMIELIN

PIAST GLIWICE

PIAST KARNIN

PIAST BRZEG

PIAST PAWŁÓW

PIAST TUCZEMPY

PIAST CZERWIŃSK

PIAST CIESZYN

PIAST CHOSZCZNO

PIAST NOWA RUDA

PIAST STRZELCE OPOLSKIE

PIAST ŁAPANÓW

PELIKAN ŁOWICZ

PODBESKIDZIE BIELSKO - BIAŁA

POLONIA ŁAZISKA

POLONIA SPARTA - ŚWIDNICA

POLONIA SŁUBICE

POLONIA MARKLOWICE

POLONIA PORAJ

POLONIA BYTOM

POLONIA /SZOMBIERKI BYTOM

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

POLONIA WARSZAWA

POLONIA PRZEMYŚL

POLONIA ELBLĄG

POLONIA GDAŃSK

POLONIA TRZEBNICA

POLONIA IŁŻA

POLONIA 1912 LESZNO

POLONIA GŁUBCZYCE

PODLESIANKA KATOWICE

PROMIEŃ ŻARY

PROMIEŃ KOWALEWO

PODHALE NOWY TARG

PROSZOWIANKA

PRZEMSZA SIEWIERZ

PORAWIE WIĘKSZYCE

POMEZANIA MALBORK

PRZYSZŁOŚC ROGÓW

POWIŚLANKA LIPSKO

POLARIS ŻORY

PROCH PIONKI

PCIMIANKA PCIM 

POMORZANKA SEJNY

POGÓRZE GIERAŁTOWICE

PASJONAT DANKOWICE

PŁOMIEŃ POŁOMIA

PŁOMIEŃ LIMANOWA

PŁOMIEŃ KOBYLA

POLAR WROCŁAW

PIONIER UJEJSCE

PRZEBÓJ WOLBROM

PETROCHEMIA PŁOCK

PETRO PŁOCK

PUSZCZA NIEPOŁOMICE

PILICA BIAŁOBRZEGI

POPRAD MUSZYNA

PRĄDNICZANKA KRAKÓW

PNIÓWEK PAWŁOWICE

POWIŚLAK KOŃSKOWOLA

PRZEŁOM KANIÓW

(25)

RUCH CHORZÓW

RUCH II CHORZÓW

RUCH ZDZIESZOWICE

RUCH RADZIONKÓW

RUCH RYKI

RUCH SKARŻYSKO - KAMIENNA

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

ROZWÓJ KATOWICE

RESOVIA RZESZÓW

RADOMIAK RADOM

RZEMIESLNIK PILZNO 

RABA DOBCZYCE

RABA II DOBCZYCE

RAFAKO RACIBÓRZ

RODŁO KWIDZYN

RODŁO GÓRNIKI

REGA - MERIDA TRZEBIATÓW

RKS  RAWICZ

RKS RADOMSKO

RÓŻA RÓŻANKI

RADZIECHOWY- WIEPRZ

RADOSAN RADOMYŚL nad SANEM

REKORD BIELSKO - BIAŁA

ROW RYBNIK

RACŁAVIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE

(82)

STAL MIELEC
 
STAL PLESZEW

STAL SANOK

STAL NIEWIADÓW

STAL STALOWA WOLA

STAL SULĘCIN

STAL GŁOWNO

STAL BRZEG

STAL KRAŚNIK

STAL KUŹNIA RACIBORSKA

SIARKA TARNOBRZEG 

SANDECJA NOWY SĄCZ

STAL BIELSKO- BIAŁA

START OTWOCK

START NAMYSŁÓW

START BRZEZINY

START PRUCHNIK

START RADZIEJÓW

STILON GORZÓW

SOŁA OŚWIĘCIM

SOŁA ŻYWIEC

SKALNIK GRACZE

STOMIL OLSZTYN

SKRA CZĘSTOCHOWA

SWORNICA CZARNOWĄSY

STAL RZESZÓW

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

SOKÓŁ NISKO

SOKÓŁ ZABRZEG

SOKÓŁ MASZKIENICE

SOKÓŁ SOKÓŁKA

SOKÓŁ KOCMYRZÓW

SOKÓŁ TYCHY

SOKÓŁ SEROCK

SOKÓŁ SIENIAWA

SOKÓŁ OSTRÓDA

SOKÓŁ HECZNAROWICE

SOKÓŁ PNIEWY

SARMACJA BĘDZIN

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 

SZOMBIERKI BYTOM

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

SANTOS ŚWIEBODZIN

ŚLASK WROCŁAW

ŚLĄSK II WROCLAW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

ŚLĘZA WROCŁAW

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

ŚWIT KRZESZOWICE

ŚNIARDWY ORZYSZ

ŚWIT SKOLWIN

SPARTA OBORNIKI

SPARTA PACZKÓW

SPARTA SZCZEKOCINY

SPARTA ZŁOTÓW

SPARTA BRODNICA

SPARTA LUBLINIEC

SPARTA GRABIK

SPARTA GRYFICE

STRZELEC FRYSZTAK

SILESIA LUBOMIA

SILESIA MIECHOWICE

STRUG-SZiK TYCZYN

SŁAWA SŁAWNO

SĘP ŻELECHÓW

STAR STARACHOWICE

SKAWINKA SKAWINA

STRZYBNICA

SOLAVIA GROJEC

SKS SZCZYTNO

STANISŁAWIANKA STANISLAW DOLNY

SKAWA WADOWICE

SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI

SKALNIAK KAMIONKA WIELKA

SPARTAKUS DALESZYCE 

SAWA SONINA

SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE

SPÓJNIA LANDEK

SŁAWIĘCICE

SHR WOJCIESZYCE

SYGNAŁY GOTARTOWICE

(16)

TERMALICA BRUK BET NIECIECZA

TOR DOBRZEŃ WIELKI

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

TĘCZA KOŚCIAN

TEMPO PANIÓWKI

TEMPO PUŃCÓW

TEMPO STOLARZOWICE

TRAMWAJ KRAKÓW

TUR TUREK

TKP TORUŃ

TUCHOVIA TUCHÓW

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

TŁOKI GORZYCE

TARNOVIA TARNÓW

TUR BIELSK PODLASKI

TRÓJWIEŚ ISTEBNA

(15)

UNIA TARNÓW

UNIA TURZA ŚLĄSKA

UNIA SUSZ

UNIA NOWA SARZYNA

UNIA HRUBIESZÓW

UNIA SKIERNIEWICE

UNIA KUNICE

UNIA TCZEW

UNIA RACIBÓRZ

UNIA KOSZTOWY

URANIA RUDA ŚLĄSKA

URSUS WARSZAWA

UKP ZIELONA GÓRA

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA (STRZEMIESZYCE)

UNIA STRZEMIESZYCE (DĄBROWA GÓRNICZA)

(7)

VICTORIA WRZEŚNIA

VICTORIA SULEJÓWEK

VICTORIA CZĘSTOCHOWA

VICTORIA KORONOWO

VICTORIA ŻMUDŹ

VITROSILICON IŁOWA

VICTORIA JAWORZNO

(41)

WISŁA KRAKÓW

WISŁA PŁOCK

WISŁA PUŁAWY

WISŁA USTRONIANKA

WISŁA JEZIORZANY

WISŁA JANKOWICE

WISŁA CZERNICHÓW

WISŁA SANDOMIERZ

WISŁOKA DĘBICA

WŁOCŁAWIA WŁOCŁAWEK

WARMIA GRAJEWO

WIERNA MAŁOGOSZCZ

WIDZEW ŁÓDŹ

WARTA POZNAŃ

WARTA SIERADZ

WARTA DZIAŁOSZYN

WARTA GORZÓW

WARTA ZAWIERCIE

WATRA ZAWOJA

WISŁOK WIŚNIOWA

WISŁOK STRZYŻÓW

WRÓBLOWIANKA

WAWEL KRAKÓW

WAWEL WIREK

WOŹNIKI

WŁÓKNIARZ KIETRZ

WŁÓKNIARZ MIRSK

WLÓKNIARZ BIELSKO-BIAŁA

WIELIM SZCZECINEK

WIECZYSTA KRAKÓW

WIARUSY IGOŁOMIA

WALKA ZABRZE ( MAKOSZOWY)

WILKI WILCZA

WALCOWNIA CZECHOWICE - DZIEDZICE

WŁODARY- WĘŻA

WŁODAWIANKA WŁODAWA

WIELICZANKA WIELICZKA

WIŚLANKA GRABIE

WIGRY SUWAŁKI

WIŚLANIE JAŚKOWICE

WIERZYCA PELPLIN

(23)

ZAGŁĘBIE LUBIN
 
ZAGŁĘBIE II LUBIN

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (młoda ekstraklasa)

ZNICZ PRUSZKÓW

ZNICZ BIAŁA PISKA

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

ZAWISZA BYDGOSZCZ

ZATOKA BRANIEWO

ZIELONI ŻARKI

ZIELONI ŁAGÓW

ZIELONKA WRZĄSOWICE

ZAMKOWIEC TOSZEK

ZIELEŃCZANKA ZIELONKI

ZAGÓRZANKA ZAGÓRZE

ZWIERZYNIECKI KS

ZAPORA WAPIENICA

ZIEMOWIT OSIĘCINY

ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA  ŚREDNIA

ZRYW RUDNIK

ZRYW SZARÓW

ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA

ZŁY WARSZAWA

(1)

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW

(4)

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW

ŻAREK BARWAŁD GÓRNY

ŻURAWIANKA ŻURAWICA

ŻORY KS

PIŁKA NOŻNA ZAGRANICA :

AUSTRIA (16)

ADMIRA WACKER WIEDEŃ

AUSTRIA WIEDEŃ

FC SALZBURG
FC LENDORF

FC SUPERFUND
GAK GRAZ

KARNTEN
LINDEN LEIBNITZ

RED BULL SALZBURG

STRUM GRAZ

SV RIED
SV TILLMITSCH

SAK KLAGENFURT

WUSTENROT SALZBURG

WIENER SK

WIENER NEUSTADT

ANGLIA (32)

ASTON VILLA

ALDERSHOT  TOWN
BURNLEY FC

BARNET FC

BARNSLEY FC

BIRMINGHAM CITY

BOLTON WANDERERS
COLCHESTER UNITED
CRYSTAL PALACE

CHELTENHAM TOWN
CHELSEA FC

DERBY COUNTY

DONCASTER ROVERS
FULHAM FC

GILLINGHAM  FC
IPSWICH TOWN

LEICESTER CITY

LEYTON ORIENT FC
LIVERPOOL FC
MIDDLESBROUGH FC 

MILLWALL FC

MANCHESTER UNITED

MANCHESTER CITY
NEWCASTLE UNITED

PORT VALE

PETERBOROUGH UNITED

QUEENS PARK RANGERS

SOUTHAMPTON FC

SOUTHEND UNITED FC
STOKE CITY
WEST HAM UNITED

WIMBLEDON

ALBANIA (1)

FK VLLAZNIA

BELGIA (36)

ANDERLECHT BRUKSELA

AFC TUBIZE
BERG BEERZEL
CLUB BRUGGE

CHARLEROI SC
EENDRACHT AALST
EXCELSIOR MOUSCRON
FCM BRUSSELS
FC HEIST
GERMINAL EKEREN
GENK
GENT
HOOGSTRATEN VV
HOOIKT KV
KONINKLIJK BS
KV MECHELEN
KV KORTRIJK
KVO AARSCHOT
KSV BEVEREN
KFC HEULTJE
KFC GEEL
KFC EENDRACHT
LIERSE
LOKEREN
LOUVIEROISE
MONS
OOSTENDE
ROYAL BORAINS
ROYAL ANTWERP
RBD BORINAGE
RUS BINCHOISE
STANDARD LIEGE
SINT-TRUIDENSE
US ESTINNES
WESTERLO
ZULTE - WAREGEM

BIAŁORUŚ (2)

DYNAMO MIŃSK
FK HOMEL

BOŚNIA I HERCEGOWINA (1)

FK ZELJEZNICAR SARAJEWO

BRAZYLIA (5)

ATLETICO - PR

BOTAFOGO FK

GUARANY SOBRAL

PORTUGUESA

PALMERIAS

CYPR (5)

APOEL NIKOZJA

APOEL LIMASSOL
APOLLEN LIMASSOL
ANORTHOSIS FAMAGUSTA
OMONIA NIKOZJA

CZARNOGÓRA (1)

BUDUCNOST PODGORICA

CZECHY (55)

BANIK OSTRAVA
BANIK SOKOLOV
BOSPOR BOHUMIN

BOHEMIANS PRAGA

DUKLA PRAGA
1.FC.SLOVACKO
1.FC BRNO

1.FC SYNOT
FC IRP CESKY CIESZYN
FC HNEVOTIN

FK MIKULOVICE
FK BOHUMIN
FK BOLATICE
FK KRNOV
FK PRIBRAM

FK JABLONEC
FK FOTBAL TRINEC
FK TEPLICE

FK PARDUBICE

FRIDEK - MISTEK
FASTAV ZLIN

HRADEC KRALOVE
JAROMERICE n.ROKYTNOU
KRAVARE
MLADA BOLESLAV

MORAVAN OLDRISOV
METEOR STRAHOVICE
MFK VITKOVICE
MFK KARVINA
NFK HAVIROV
PETRKOVICE
PAPIRNY ZIMROVICE
SPARTA PRAGA

SOKOL SILHEROVICE
SOKOL HAT
SOKOL KOBERICE
SOKOL SLAVKOV
SOKOL BELA
SOKOL DOLNI LUTYNE
SLOVAN ZABLATI
SLOVAN LIBEREC
SLOVAN HAVLICKUV BROD

SLEZAN OPAVA
SPARTAK CHUCHELNA
SIGMA OŁOMUNIEC
SFC OPAVA
1.SC ZNOJMO
SK UNICOV
SK KLADNO

TJ LUDGEROVICE

UHERSKIE HRADISTE
VICTORIA PILZNO
VIKTORIA ŻIŻKOV

VYSOCINA JIHLAVA
ZBROJOVKA BRNO

CHORWACJA (5)

HAJDUK SPLIT

HNK MITNICA VUKOVAR
NK RADNICKI SPLIT

NK OSIJEK

SLAVEN BELUPO

DANIA (5)

BRONDBY KOPENHAGA

EfB ESBJERG
FC KOPENHAGA
HERFOLGE
OB ODENSE

FRANCJA (14)

BORDEAUX
CRETEIL

CHATEAUROUX

CHANTILLY
LENS

LILLE

MONACO 

METZ

MONTPELLIER
NANTES FC
OLYMPIQUE NIMES

OLYMPIQUE MARSYLIA

PSG
RED STAR FC

GRUZJA (2)

AMERI TBILISI
DYNAMO TBILISI

GRECJA (3)

AEK ATENY 
PANATHINAIKOS ATENY
PAOK SALONIKI

HISZPANIA (20)

AGUILAS CF

ATHLETIC BILBAO
ATLETICO MADRYT
ATLETICO PULPILENO
BARCELONA FC 
CUDILLERO
COMPOSTELA SD
CE BENIFAIRO DE LES VALLS
DEPORTIVO CANTABRIA
GETAFE CF
LAVENTE
NASTIC de TARRAGONA
RACING CLUB
REAL SANTANDER
REAL MADRYT
REAL SARAGOSSA
RC RECREATIVO
SPORTING GIJON B
VALENCIA CF
VILLARREAL CF

HOLANDIA (19)

AJAX AMSTERDAM
AZ ALKMAAR

ADO DEN HAAG

EXCELSIOR ROTTERDAM
FEYENOORD ROTTERDAM
FC GRONINGEN
FC VOLENDAM
Go AHEAD EAGLES
HFC HAARLEM
HELMOND SPORT
MVV MAASTRICHT
NEC NIJMEGEN
PSV EINDHOVEN
RODA KERKRADE
SPARTA ROTTERDAM
SC HEERENVEEN
TWENTE ENSCHEDE
VITESSE
VVV VENLO
WILLEM II TILBURG

IRLANDIA (5)

BOHEMIAN FC
CORK CITY FC

DUNDALK FC
GALWAY UNITED

ST.PATRICK'ATHLETIC

IZRAEL (1)

HAPOEL BEER SHEVA

LITWA (3)

EKRANAS PONIEWIEŻ
FC SIAULLAI
ŻALGIRIS WILNO

LICHTENSTEIN (1)

FC VADUZ

ŁOTWA (3)

METALURGS LIPAWA
SKONTO RYGA

VALMIERAS FK

MOŁDAWIA (1)

TILLIGUL TIRASPOL

MEKSYK (5)

ATLAS
CHIVAS
DEPORTIVO GUADALAJARA
SANTOS LAGUNA
TECOS

MAROKO (1)

HASSANIAD'AGADIR

NIEMCY (67)

ALEMANNIA AACHEN
BAYER O5 UERDINGEN
BAYER 04 LEVERKUSEN

BAYER O4 LEVERKUSEN II
BAYERN MONACHIUM

BORUSSIA DORTMUND
BORUSSIA DORTMUD II
BORUSSIA MOENCHENGLADBACH
BECKHAUSEN 05
BSC SUD 05
BSV GUBEN - NORD

DYNAMO DREZNO
EINTRACHT FRANKFURT
EINTRACHT LUNEBURG
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
ENERGIE COTTBUS

FORTUNA DUSSELDORF
FORTUNA KOELN
FC MAGDEBURG

FC KOELN
FC SAARBRUCKEN
FC KLAUSEN
FC KAISERSLAUTERN
FC HOMBURG
FC INGOLSTADT karnet
FC TEGERNHEIM
HANNOVER 96
HERTHA BERLIN
HERTHA BERLIN II
HANSA ROSTOCK
HSV HAMBURGER
HESSEN KASSEL
KARLSRUHER SC

LANGEENBERGER SV
LR AHLEN
MSV DUISBURG
MTV INGOLSTADT
NURNBERG FC
ROT - WEISS -  ESSEN
ROT - WEISS - ERFURT
ROT -WEIB OBERHAUSEN
REMSCHEID FC
STUTTGARTER KICKERS
SCHALKE 04

SCHALKE 04 II
SCHALKE 04 juniorzy
SCHONBERG 95
SONNENHOF GROSSASPACH
SV SPITTAL
SV MESUM
SC PADERBORN 07
SC FREIBURG
TSV 1860 MONACHIUM
UNION BERLIN
UNTERHACHING
VICTORIA KOELN
VfL BOCHUM
VfL OSNABRUCK
VfL WOLFSBURG
VfB STUTTGART
VfB LIPSK
VfB AALEN
WUPPERTALER SV
WATTENSCHEID 09
WACKER MONACHIUM
WERDER BREMA
WESTHOFEN LW

NORWEGIA (4)

IK START
LILLESTROM SK
VALERENGA OSLO

ROSENBORG TRONDHEIM

PORTUGALIA (6)

ACADEMICA COIMBRA
BENFICA LIZBONA

BELENENSES
BIERA - MAR
FC PORTO
MARITIMO MADEIRA

RUMUNIA (11)

ASTRA GRURGIU
ACS BERCENI
BOTOSANI FC
DINAMO BUKARESZT
FC VASLUI
GAZ METAN MEDIAS
PANDURII TG JIU
PETROLUL PLOIESTI
RAPID BUKARESZT
STEAUA BUKARESZT
U.CLUJ

SŁOWACJA (9)

DUKLA BAŃSKA BYSTRZYCA
INTER BRATYSLAVA

MFK DOLNY KUBIN
MFK KOSICE
MFK RUŻOMBEROK
MSK ŻILINA

SPARTAK MYJAVA
SPARTAK TRNAVA

TRENCIN AS


SERBIA (3)

CRVENA ZVEZDA BELGRAD
PARTIZAN BELGRAD
VOJVODINA NOVY SAD

SŁOWENIA (2)

GORICA
NK MARIBOR

SZKOCJA (7)

ABERDEEN FC
CELTIC GLASGOW
GLASGOW RANGERS

HIBERNIAN FC

HEART of MIDLOTHIAN
RAITH ROVERS
ROSS COUNTY

SZWAJCARIA (9)

FC BASEL
FC LUZERN
FC THUN
FC ZURICH

GRASSHOPPER ZURICH
NEUCHATEL XAMAX
SERVETTE GENEWA
SAXON SPORTS
STADE NYONNAIS

SZWECJA (1)

KRISTIANSTADS FF 

TURCJA (3)

BESIKTAS 
GALATASARAY 
KONYASPOR

UKRAINA (9)

ARSENAŁ KIJÓW
CSKA KIJÓW

CZERNOMOREC ODESSA
DYNAMO KIJÓW
DNIEPRO DNIEPROPIETROWSK
KARPATY LWÓW
KOMUNALNIK ŁUGAŃSK
METALIST CHARKÓW
SZACHTAR DONIECK

UZBEKISTAN (1)

PAKHTAKTOR  TASHKENT

WŁOCHY (19)

ATALANTA BERGAMO

AS ROMA

BARI

BOLOGNA FC

CATANIA

FROSINONE

GROSSETO FC

INTER MEDIOLAN

JUVENTUS TURYN

LAZIO RZYM

MODENA

PARMA

REGGINA CALCIO

SANGIOUANNESE

SAMPDORIA GENUA

SALERNITANA CALCIO

TORINO FC

VICENZA CALCIO

UDINESE

WALIA (2)

BANGOR CITY
CARDIFF CITY

WĘGRY (7)

DVSC DEBRECZYN
FERENCVAROS BUDAPESZT
GYORI ETO
HONVED BUDAPESZT
SZOMBATHELYI HALADAS
UJPEST BUDAPESZT
VASAS BUDAPESZT

WYSPY OWCZE (2)

FOROYAR
KI KLAKSVIK

WIETNAM (1)

CLB TP HOCHI MINCH

REPREZENTACJE (49)

ANGLIA
ALBANIA
AUSTRIA
ARMENIA

BRAZYLIA
BELGIA
BIAŁORUŚ
BIAŁORUŚ U-21

CYPR
CZECHY
CZECHY U-21
DANIA
ESTONIA

FRANCJA 
GRUZJA
HISZPANIA U-15
JUGOSŁAWIA
KAJMANY
LUKSEMBURG
LIECHTENSTEIN
MOŁDAWIA

MOŁDAWIA U-21

MACEDONIA U-21
NIEMCY
NIEMCY U-21
NRD

NORWEGIA
POLSKA
POLSKA U-23

POLSKA U-21

POLSKA U-20

POLSKA U-19
POLSKA U-18

POLSKA U -17
POLSKA U-16

POLSKA U-15

PORTUGALIA
RUMUNIA
SERBIA
SERBIA U-21
SERBIA I CZARNOGÓRA
SŁOWACJA
SŁOWACJA U-21

SZKOCJA
SZWAJCARIA
SZWECJA U-21

UZBEKISTAN
UKRAINA
UKRAINA U-21

WĘGRY 
WALIA

WYSPY OWCZE
WYSPY OWCZE U-21

KOSZYKÓWKA :

BK OPAVA

BK KIJÓW

CHICAGO BULLS
DVTK MISKOLC
KATAJA BASKET
LOTTOMATICA VIRTUS RZYM
PAOK SALONIKI
PHILADELPHIA 76 ers

ANWIL WŁOCŁAWEK
AZS RADEX SZCZECIN
AZS KUTNO
AZS LUBLIN
AZS-PWSZ GORZÓW WLKP.
AZS KOSZALIN
ALBA CHORZÓW
ASTORIA BYDGOSZCZ
ARTEGO BYDGOSZCZ
BOBRY BYTOM
BROWAR DOJLIDY BIAŁYSTOK
CLUB POZNAŃ
COLOR CAP RYBNIK
CZARNI SŁUPSK
ELANA TORUŃ
ENERGA TORUN
FOTA PORTA GDYNIA
GRONO ZIELONA GÓRA
GÓRNIK WAŁBRZYCH
GKS TYCHY
HOOP PEKAES PRUSZKÓW
JEZIORO TARNOBRZEG
KOTWICA KOŁOBRZEG
KING WILKI MORSKIE
KARKONOSZE JELENIA GÓRA
LOTOS GDYNIA
LEGIA WARSZAWA
ŁKS ŁÓDŹ
MAZOWSZANKA PRUSZKÓW
MKS PRUSZKÓW
MIRPOL BIAŁYSTOK
MOSiR ZABRZE
MOSiR BOBRY ZABRZE
MITEX KIELCE
MICKIEWICZ KATOWICE
OLIMPIA POZNAŃ
ODRA BRZEG
POLONIA PRZEMYŚL
POLONIA BYTOM
POLONIA WARSZAWA
POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI
POLPHARMA GDYNIA
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
PROKOM TREFL SOPOT
PROKOM GDYNIA
POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
POGOŃ SOSNOWIEC
POLPAK ŚWIECIE
STELMET ZIELONA GÓRA
SIARKA TARNOBRZEG
STK- PERFOPOL
STAL RZESZÓW
STAL STALOWA WOLA
SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI
ŚLASK WROCŁAW
STOCZNIOWIEC GDAŃSK
STILON GORZÓW
START LUBLIN
TURÓW ZGORZELEC
TĘCZA LESZNO
TWARDE PIERNIKI TORUŃ
UTEX ROW RYBNIK
WISŁA KRAKÓW
ZASTAL ZIELONA GÓRA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
ZNICZ JAROSŁAW

SIATKÓWKA :

GYORI ETO KC
ROTE RABEN VILSBIBURG
RIENTO JOENSUU
RPB BERLIN

AZS BIAŁYSTOK
AZS CZĘSTOCHOWA
AZS OPOLE
AZS OLSZTYN
AZS GLIWICE
AZS AWF UKSW WARSZAWA
ATOM TREFL SOPOT
BKS BIELSKO - BIAŁA
BBTS BIELSKO - BIAŁA
BUDOWLANI ŁÓDŹ
CUPRUM LUBIN
CAMPER WYSZKÓW
CENTROSTAL FOCUS PARK BYDGOSZCZ
CENTRUM AUGUSTÓW
CZARNI KATOWICE
CHEMIK POLICE
CHEŁMIEC WAŁBRZYCH
DELECTA BYDGOSZCZ
DEVELOPRES RZESZÓW
ESPADON SZCZECIN
FART KIELCE
GKS KATOWICE
GWARDIA WROCŁAW
GTPS GORZÓW
HUTNIK KRAKÓW
IMPEL WROCŁAW
JASTRZĘBIE BORYNIA
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
JADAR RADOM
KARPATY KROSNO
KPS SIEDLCE
KAZIMIERZ - PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
LEGIONOVIA LEGIONOWO
LOTOS TREFL GDAŃSK
ŁKS ŁÓDŹ
MOSTOSTAL AZOTY
MUSZYNIANKA MUSZYNA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS BĘDZIN
NAFTA GAZ PIŁA
NKS NYSA
OLIMPIA SULĘCIN
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE
PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
PLKS PSZCZYNA
RADOMKA RADOM
RESOVIA RZESZÓW
SKRA BEŁCHATÓW
STAL MIELEC
STAL NYSA
ŚNIEŻKA PIŁA
STAROGARD GDAŃSKI
STILON GORZÓW
WINIARY KALISZ
VICTORIA WAŁBRZYCH
ZAKSA KĘDZIERZYN - KOŹLE

HOKEJ :

ATOMÓWKI  TYCHY
CRACOVIA KRAKÓW
GKS TYCHY 
GKS KATOWICE
GKS JASTRZĘBIE
HORTEX KATOWICE
KTH KRYNICA
KH SANOK
NAPRZÓD JANÓW
ORLIK OPOLE
POLONIA BYTOM
PODHALE NOWY TARG
STOCZNIOWIEC GDAŃSK
TKH TORUŃ
UNIA OŚWIĘCIM
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 

AWTOMOBILIST JEKATERYNBURG
BOHUMIN
CSKA MOSKWA 
CHICAGO BLACKHAWKS
DUKLA TRENCIN
DUKLA JIHLAVA
EHC MUNCHEN
ERC INGOLSTADT
ESC VILSHOFENER WOLFE
EC VSV VILLACH
HAVIROV
HAVLICKUV BROD
HK NITRA
HC VITKOVICE
HC OCELARI TRINEC
HC PARDUBICE 
HC PRESOV 07
HC KLADNO
HC MOUNTFIELD CESKIE BUDEJOVICE
HC MORAVSKE BUDEJOVICE
HC LASSELSBERGER PILZNO
HC KERAMIKA PILZNO
HC ZKZ PILZNO
HC KOMETA BRNO
HC OLOMOUC
HC VSETIN
KOLNER
KAC KLAGENFURT
KHL MEDVESCAK ZAGRZEB
LIBEREC
LITVINOV
MOTOR CESKIE BUDEJOVICE
MOSER MEDICAL GRAZ 99
ORLI ZNOJMO
RED BULL MUNCHEN 
RED BULL SALZBURG
SLAVIA PRAGA
SLAVIA TREBIC
SPARTA PRAGA
SC RIESSERSEE
SK DOMEX HUMENNE
VIENNA CAPITALS
ZSC LIONS 
 

PIŁKA RĘCZNA :

AZOTY PUŁAWY
AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI
ASPR ZAWADZKIE
AZS AWF CZĘSTOCHOWA
AZS AWF WROCŁAW
AZS AWF GORZÓW
BKS BOCHNIA
CHROBRY GŁOGÓW
CZUWAJ PRZEMYŚL
GÓRNIK ZABRZE
GWARDIA OPOLE 
GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
HANDBALL GORZÓW
ISKRA KIELCE
JKS JAROSŁAW 
KKS KIELCE
KPR RC LEGIONOWO
KPR JELENIA GÓRA
MEBLE WÓJCIK ELBLĄG
MOSiR ZABRZE
MMTS KWIDZYŃ
MONTEX LUBLIN
MIEDŹ LEGNICA
MOTO - JELCZ OŁAWA
MKS KOŃSKIE
MKS KALISZ
NIELBA WĄGROWIEC
OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE
OLIMPIA BESKID NOWY SĄCZ
ORLEN PŁOCK
POGOŃ ZABRZE 
POGOŃ SZCZECIN
POWEN ZABRZE
PIOTRKOWIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 
RUCH CHORZÓW
SPR OLKUSZ
SPR LUBLIN
STAL MIELEC 
STAL GORZÓW
SOŚNICA GLIWICE
ŚLĄSK WROCŁAW
VIVE KIELCE
VIRET ZAWIERCIE
VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA
WISŁA PŁOCK 
WYBRZEŻE GDAŃSK
ZGODA RUDA ŚLĄSKA
ZAGŁĘBIE LUBIN

DVSC DEBRECZYN
FERENCVAROS TORNA CLUB (kobiety)
BARCELONA BORGES 
KARVINA - karnet
BK OPAVA
MIESZKOW BRZEŚĆ
SC MAGDEBURG
FUSCHE BERLIN
ROTATION PRENZLAUER  BERG
HCL LIPSK
RHEIN - NECKAR LOWEN

ŻUŻEL :

ŁTŻ ŁÓDŹ
SPEEDWAY ŁÓDŹ
ORZEŁ ŁÓDŹ
STAL RZESZÓW
STAL GORZÓW
KSŻ KROSNO
APATOR TORUŃ
UNIBAX TORUŃ
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
ROW RYBNIK
RKM RYBNIK
PSŻ POZNAŃ
SIPMA LUBLIN
MOTOR LUBLIN
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
START GNIEZNO
ZKŻ ZIELONA GÓRA
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
WANDA KRAKÓW
UNIA TARNÓW
UNIA LESZNO
KOLEJARZ OPOLE
KOLEJARZ RAWICZ
POLONIA BYDGOSZCZ
WTS WROCŁAW
ATLAS WROCŁAW
SPARTA WROCŁAW
WYBRZEŻE GDAŃSK
GWARDIA WARSZAWA
ŻKS OSTROVIA

FUTSAL :

A.LOBELLE de SANTIAGO Hiszpania

CLEAREX CHORZÓW
CONSTRACT LUBAWA
CHROBRY GŁOGÓW
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
GSF GLIWICE
INPULS -ALPOL SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
KAMIONKA MIKOŁÓW
LIPNIK BIELSKO - BIAŁA
LS LEGNICA
NOVA GLIWICE
POGOŃ 04 SZCZECIN
REKORD BIELSKO - BIAŁA
REMEDIUM PYSKOWICE
STRZELEC GORZYCZKI

PIŁKA NOŻNA KOBIET:

LdB FC MALMO (kobiety)

UNIA RACIBÓRZ
MEDYK KONIN

RUGBY:

BUDOWLANI ŁÓDŹ
OGNIWO SOPOT

BOKS:

HETMAN BIAŁYSTOK

TENIS STOŁOWY:

 BORUSSIA DUSSELDORF

 GKS GORZOVIA MEDBUD

FUTBOL AMERYKAŃSKI :

WARSAW DUKES
DEVILS WROCŁAW

KRYKIET :

ANGLIA - AUSTRALIA 30.08.2009

MARYLEBONE CRICKET CLUB 

SURREY COUNTY CRICKET CLUB 

 


 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 6 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=