Górnik Zabrze - WYMIANA

 

posiadam do wymiany bilety

PIŁKA NOŻNA:

GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE 16.05.2017
GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE 28.07.2007
GÓRNIK ZABRZE - HAJDUK SPLIT 24.03.2018 (pamiątkowy)
GÓRNIK ZABRZE - JAGIELLONIA wiosna 2008
GÓRNIK ZABRZE - JAGIELLONIA 23.09.2018
GÓRNIK ZABRZE - LECH POZNAŃ wiosna 2008
GÓRNIK ZABRZE - LECH POZNAŃ 5.10.2018
GÓRNIK ZABRZE - POGOŃ SZCZECIN 31.08.2018
GÓRNIK ZABRZE - SANDECJA NOWY SĄCZ 31.03.2018

STOMIL OLSZTYN - RUCH CHORZÓW 15.09.2001

ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK ZABRZE 25.02.2018
ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK ZABRZE 23.03.2014

ŁKS ŁÓDŹ - GÓRNIK ZABRZE 21.10.2006
ŁKS ŁÓDŹ - POLONIA WARSZAWA 23.08.2008
ŁKS ŁÓDŹ - CRACOVIA KRAKÓW 8.03.2008
ŁKS ŁÓDŹ - KORONA KIELCE 22.05.2007
ŁKS ŁÓDŹ - ODRA WODZISŁAW 22.09.2004
ŁKS ŁÓDŹ - RUCH CHORZÓW 22.10.2004
ŁKS ŁÓDŹ - WISŁA PŁOCK 26.11.2004

RUCH RADZIONKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 3.04.2004
RUCH RADZIONKÓW 15.11.2008
RUCH RADZIONKÓW - SARMACJA BĘDZIN 3.11.2007
RUCH RADZIONKÓW - MK GÓRNIK KATOWICE 20.10.2007
RUCH RADZIONKÓW - KS CZĘSTOCHOWA 25.08.2007
RUCH RADZIONKÓW - ORZEŁ PSARY BABIENICA 14.03.2009
RUCH RADZIONKÓW - POLONIA SŁUBICE 20.09.2003
RUCH RADZIONKÓW - PROMIEŃ ŻARY 5.10.2003

RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 2.03.2008

GÓRNIK ŁĘCZNA - GÓRNIK ZABRZE 7.03.2001
GÓRNIK ŁĘCZNA - GÓRNIK ZABRZE 26.07.2000
GÓRNIK ŁĘCZNA - GÓRNIK ZABRZE 13.05.2006
GÓRNIK ŁĘCZNA - JEZIORAK IŁAWA 20.05.2000
GÓRNIK ŁĘCZNA - ZAGŁĘBIE LUBIN 10.10.2001
GÓRNIK ŁĘCZNA - STAL STALOWA WOLA 7.05.2000
GÓRNIK ŁĘCZNA - POLAR WROCŁAW 3.11.2001
GÓRNIK ŁĘCZNA - TŁOKI GORZYCE 4.08.2001
GÓRNIK ŁĘCZNA - CERAMIKA OPOCZNO 13.11.1999
GÓRNIK ŁĘCZNA - KP KONIN 16.04.2000

PETRO PŁOCK - GÓRNIK ZABRZE 18.03.2000

GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 23.09.2008
GKS KATOWICE - LECHIA GDAŃSK 10.05.2008
GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE LUBIN 7.09.2008
GKS KATOWICE - MOTOR LUBLIN 31.08.2008

TERMALICA NIECIECZA - ZAGŁĘBIE LUBIN 2.12.2016

STILON GORZÓW - GÓRNIK II ZABRZE 26.08.2017
STILON GORZÓW - DĄB PRZYBYSZÓW 17.03.2012

GKP GORZÓW - ODRA WODZISŁAW 4.09.2010
GKP GORZÓW - GKS KATOWICE 16.04.2011

WISŁA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 17.12.2017
WISŁA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE 3.12.2017

WISŁA PŁOCK - ZAGŁĘBIE LUBIN 11.05.2005
WISŁA PŁOCK - CRACOVIA 25.05.2005
WISŁA PŁOCK - MOTOR LUBLIN 20.09.2009
WISŁA PŁOCK - ARKA GDYNIA 20.08.2005
WISŁA PŁOCK - GÓRNIK ZABRZE 20.09.2003
WISŁA PŁOCK - GÓRNIK ZABRZE 3.11.2002
WISŁA PŁOCK - GÓRNIK ZABRZE 10.09.2002

LEGIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE 12.08.2011
LEGIA WARSZAWA - ŚLĄSK WROCŁAW 13.09.2014
LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK 17.10.2014
LEGIA WARSZAWA - ZAGŁĘBIE LUBIN 27.08.2017
LEGIA WARSZAWA - ODRA WODZISŁAW 22.09.2002
LEGIA WARSZAWA - WIDZEW ŁÓDŹ 25.10.2002

GKS BEŁCHATÓW - GROCLIN 18.04.2007

AGROPLON GŁUSZYNA - STILON GORZÓW 

LKS LUTNIA ZAMARSKI

LECH POZNAŃ - ORLEN PŁOCK 13.04.2002

POLONIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE 13.11.2004

GROCLIN - POLONIA WARSZAWA 22.10.2005

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JAROTA JAROCIN 1.05.2010

HEKO CZERMNO - HUTNIK KRAKÓW 17.04.2005

POLONIA BYTOM - LEGIA WARSZAWA 

POMEZANIA MALBORK - SIARKA TARNOBRZEG 17.08.1996

AMICA WRONKI - GÓRNIK ŁĘCZNA 23.11.2003

CRACOVIA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ 15.08.2008
CRACOVIA KRAKÓW - TŁOKI GORZYCE 15.11.2003
CRACOVIA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE 21.04.2007
CRACOVIA KRAKÓW - POLONIA BYTOM23.02.2008

HARMONOGRAMY:

POLONIA BYTOM - GKS KATOWICE 7.10.2011
POLONIA BYTOM - KORONA KIELCE 21.08.2010
POLONIA BYTOM - GRYF WEJCHEROWO 9.08.2013

PIAST GLIWICE - KORONA KIELCE 22.03.2015

GKS KATOWICE - ZAWISZA BYDGOSZCZ 14.04.2013

ZAGŁĘBIE LUBIN - PIAST GLIWICE 3.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA GDAŃSK 16.04.2016

GÓRNIK ZABRZE - GKS BEŁCHATÓW 20.04.2015

PUCHAROWE I REPREZENTACJE:

wymiana na podobne bilety :

WISŁA PŁOCK - VENTSPILS 28.08.2003
WISŁA PŁOCK - GRASSHOPPER ZURICH 25.08.2005
WISŁA PŁOCK - CZERNOMOREC ODESSA 24.08.2006

RUCH  CHORZÓW - INTER MEDIOLAN 14.09.2000
RUCH  CHORZÓW - METALIST CHARKÓW 21.08.2014
RUCH  CHORZÓW - ESBJERG FB   31.07.2014

POLONIA WARSZAWA - SLIEMA WANDERERS FC 29.08.2002
POLONIA WARSZAWA - NAC BREDA  30.07.2009

LEGIA WARSZAWA - bilet na trzy mecze Ligi Mistrzów 2016/17

WISŁA KRAKÓW - MSK ŻLINA 5.07.2014
WISŁA KRAKÓW - SV MATTERSBURG 24.08.2006
WISŁA KRAKÓW - BLACKBURN ROVERS 19.10.2006

FC BASEL - LECH POZNAŃ 5.08.2015

PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG 14.07.2016  zaproszenie

WIDZEW ŁÓDŹ - AS MONACO  21.10.1999
WIDZEW ŁÓDŹ - SKONTO RYGA 30.09.1999

POLONIA BYTOM - DUKLA PRAGA 20.06.2015

ODRA WODZISŁAW - SHAMROCK ROVERS 21.06.2004
ODRA WODZISŁAW - DYNAMO MIŃSK 20.06.2004

GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE 1.06.1986

POLSKA - WŁOCHY 2.04. 1997
POLSKA -GRUZJA 14.06.1997
POLSKA - NORWEGIA 1.09.2001
POLSKA - UKRAINA 6.10.2001
POLSKA - KAMERUN 14.11.2001
POLSKA - WĘGRY 29.03.2003
POLSKA - SERBIA I CZARNOGÓRA 16.11.2003
POLSKA - SZWECJA 10.09.2003
POLSKA - USA 31.03.2004
POLSKA - GRECJA 29.05.2004
POLSKA - ANGLIA 8.09.2004
POLSKA - ANGLIA 31.05.1997
POLSKA - AZERBEJDŻAN  26.03.2005
POLSKA - AUSTRIA 3.09.2005
POLSKA - DANIA 1.06.2008
POLSKA - DANIA 18.08.2004
POLSKA - CZECHY 11.10.2008

SŁOWACJA - POLSKA 15.10.2008
RUMUNIA - POLSKA 11.11.2016

POLSKA - GRUZJA 22.08.2007 U-21
POLSKA - GRUZJA 13.06.1997 U -21
POLSKA - ANGLIA 30.05.1997 U-21
POLSKA - MOŁDAWIA 9.11.1996  U-21

POLSKA - UKRAINA 21.03.2000 U-18

ZAGRANICA:

QPR - BRENTFORD 12.03.2016
AGUILAS FC (Hiszpania)
ASTON VILLA - BLACKBURN ROVERS 13.08.1997
BAYER LEVERKUSEN - BATE BORISOW 16.09.2015

PIŁKA RĘCZNA:

GÓRNIK ZABRZE - INITIA HASSELT 23.11.2013
GÓRNIK ZABRZE -VIVE KIELCE 22.08.2014 towarzyski
GÓRNIK ZABRZE - ZOMIMAK STRUMICA 6.09.2014
GÓRNIK ZABRZE - SKA MIŃSK 18.10.2014
GÓRNIK ZABRZE - AZOTY PUŁAWY 17.11.2015
GÓRNIK ZABRZE - GOPPINGEN 21.11.2015
GÓRNIK ZABRZE - ŚLĄSK WROCŁAW 5.12.2015
GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE LUBIN 27.02.2016

WISŁA PŁOCK - ZAGŁĘBIE LUBIN 13.05.2007
WISŁA PŁOCK - OLIMPIA PIEKARY 18.09.2004
WISŁA PŁOCK - VIVE KIELCE 23.05.2007
WISŁA PŁOCK - VIVE KIELCE 2.09.2006
WISŁA PŁOCK - MMTS KWIDZYN 28.02.2007
WISŁA PŁOCK - STAL MIELEC 20.09.2006
WISŁA PŁOCK - CHROBRY GŁOGÓW 10.02.2007
WISŁA PŁOCK - WEALER GELEEN 12.10.2002
WISŁA PŁOCK - PIOTRKOWIANIN 4.10.2006
WISŁA PŁOCK - TECHTRANS ELBLĄG 22.10.2006

STAL MIELEC - GÓRNIK ZABRZE 27.09.2014

ZAGŁĘBIE LUBIN 11.03.2006
ZAGŁĘBIE LUBIN - SPR OLKUSZ 18.01.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.11.2014
ZAGŁEBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 4.03.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 25.10.2015
ZAGŁEBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 15.03.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 7.02.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - VISTAL GDYNIA 20.02.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS KALISZ 10.09.2017
ZAGŁĘBIE LUBIN - LK ZUG HANDBALL 9.09.2017

GWARDIA OPOLE - GÓRNIK ZABRZE 14.11.2015

VIVE TARGI KIELCE -  FC BARCELONA 13.08.2010

STAL GORZÓW - GKS ŻUKOWO 17.10.2015

ZGODA BIELSZOWICE - TRABZON BELEDIYESPOR 18.02.2007

LEGIONOWO - GÓRNIK ZABRZE 7.05.2016

KOSZYKÓWKA:

TURÓW ZGORZELEC - FC BARCELONA 5.12.2014

ZASTAL ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 28.11.2010
ZASTAL ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 18.10.2011
ZASTAL ZIELONA GÓRA - ASSECO PROKOM 8.10.2010
ZASTAL ZIELONA GÓRA - SOKÓŁ ŁAŃCUT 9.12.2009

STELMET ZIELONA GÓRA - AZS KOSZALIN 26.10.2014
STELMET ZIELONA GÓRA - KOTWICA KOŁOBRZEG 3.02.2013
STELMET ZIELONA GÓRA - TREFL SOPOT 21.03.2013
STELMET ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 21.04.2013

ŚLĄSK WROCŁAW - CZARNI SŁUPSK 10.02.2015

AZS KUTNO - SOKÓŁ ŁAŃCUT 19.12.2012

ASSECO PROKOM GDYNIA - TREFL SOPOT 2.06.2012
ASSECO GDYNIA - TREFL SOPOT 16.01.2016

STILON GORZÓW - WISŁA KRAKÓW

SIATKÓWKA :

LEGIONOVIA -ALPAT RUMIA 22.11.2003
LEGIONOVIA - SOKÓŁ CHORZÓW 17.04.2004

NAFTA GAZ PIŁA

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - PARIS VOLLEY 18.12.2013
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - KNACK ROESELARE 14.01.2014
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS 4.12.2014
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY LJUBLJANA 21.01.2015

BKS ALUPROF BIELSKO -BIAŁA 

AZS NYSA

SKRA BEŁCHATÓW - ASSECO RESOVIA 24.04.2009

SKRA BEŁCHATÓW - PANATHINAIKOS ATENY 14.01.2009
SKRA BEŁCHATÓW - ZENIT KAZAŃ 24.03.2016
SKRA BEŁCHATÓW - ZIRAAT ANKARA 17.02.2016

STAL MIELEC - CALISIA KALISZ 15.12.2001
STAL MIELEC - SKRA WARSZAWA 3.11.2001
STAL MIELEC - POLITECHNIKA  CZĘSTOCHOWA 9.02.2002

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - RESOVIA RZESZÓW 15.10.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - NOLIKO MAASEIK 9.11.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - GWARDIA WROCŁAW 29.10.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - JOKER PIŁA 26.11.2005

IMPEL WROCŁAW - PARIS SAINT CLOUD 12.02.2014
IMPEL WROCŁAW - HERMES OSTENDE 22.01.2014
IMPEL WROCŁAW - LEGIONOVIA 8.01.2014

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RC CANNES 25.01.2005
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GUNES ISTAMBUŁ 7.12.2004

BUDOWLANI ŁÓDŹ - GWARDIA WROCŁAW 12.02.2011

GTPS GORZÓW WLKP. - JOKER RODŁO PIŁA 10.11.2010

WŁOCHY - IRAN 31.08.2014  MŚ POLSKA 

POLSKA - USA 4.07.2015
POLSKA - CHINY 4.07.2008

ŻUŻEL:

WANDA KRAKÓW
 
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA TARNÓW 15.08.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA TARNÓW 22.09.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - POLONIA BYDGOSZCZ 5.04.2010
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - STAL GORZÓW 30.05.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - WYBRZEŻE GDAŃSK 10.08.2014
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIBAX TORUŃ 1.06.2014

UNIA LESZNO - UNIA TARNÓW 27.06.2004
UNIA LESZNO - UNIBAX TORUŃ 5.07.2009
UNIA LESZNO - MARMA RZESZÓW 10.06.2007

STAL GORZÓW - UNIA TARNÓW 26.06.2016
STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 15.04.2016

HOKEJ:

KTH-KRYNICA - STOCZNIOWIEC GDAŃSK

GKS TYCHY
GKS TYCHY - CRACOVIA 4.09.2015

CRACOVIA KRAKÓW

GKS KATOWICE - CRACOVIA  2.10.2012

WŁOCHY - KAZACHSTAN 25.04.2015

KOREA - AUSTRIA 23.04.2016 

SŁOWENIA - UKRAINA 11.02.2017

POLSKA -WŁOCHY 11.04.2017 MŚ Kobiet
POLSKA - ŁOTWA 12.04.2017 MŚ Kobiet

NAPRZÓD JANÓW

BIULETYNY DO WYMIANY:

ZAGŁĘBIE LUBIN - WIDZEW ŁÓDŹ 16.03.2012
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.02.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2.03.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - LEGIA WARSZAWA 12.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - WIDZEW ŁÓDŹ 31.05.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 12.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - GKS KATOWICE 28.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNICZANKA 28.11.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - PIAST GLIWICE 3.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH /LEGIA 22.04.2016/28.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECH POZNAŃ 11.05.2016
ZAGLĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 22.04.2017

GÓRNIK ZABRZE -RUCH CHORZÓW 4.05.2014
GÓRNIK ZABRZE - PIAST GLIWICE 14.09.2014
GÓRNIK ZABRZE - WISŁA KRAKÓW 19.10.2014
GÓRNIK ZABRZE- POGOŃ SZCZECIN 2.11.2014
GÓRNIK ZABRZE - LEGIA WARSZAWA 5.12.2014

RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 21.07.2013
RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 24.02.2013
RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 24.06.2014
RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 7.12.2013
RUCH CHORZÓW - PIAST GLIWICE 16.03.2014
RUCH CHORZÓW - WISŁA KRAKÓW 13.12.2014
RUCH CHORZÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 21.11.2014
RUCH CHORZÓW - PODBESKIDZIE 8.12.2014

ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK ZABRZE 23.03.2014

PROGRAMY DO WYMIANY:

WISŁA KRAKÓW - POGOŃ SZCZECIN 24.11.2001

GÓRNIK ŁĘCZNA - GÓRNIK ZABRZE 2.10.2004

GROCLIN GRODZISK - GÓRNIK ZABRZE 30.10.2004

ZAGŁĘBIE LUBIN -GÓRNIK ZABRZE 10.11.2007
ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 12.05.2007

RUCH CHORZÓW -GÓRNIK ZABRZE 2.03.2008

PIAST GLIWICE - LEGIA WARSZAWA 17.10.2009

CRACOVIA -GÓRNIK ZABRZE 15.03.2008

LECH POZNAŃ - GÓRNIK ZABRZE 28.10.2006

GKS KATOWICE -GÓRNIK ZABRZE 23.09.2008

KORONA KIELCE -GÓRNIK ZABRZE 26.09.2013
KORONA KIELCE -GÓRNIK ZABRZE 15.08.2014
KORONA KIELCE - POGOŃ SZCZECIN 2.08.2014

RUMUNIA - LUKSEMBURG 29.03.2011

GÓRNIK ZABRZE - LECH POZNAŃ 23.04.1999

ZDJĘCIA PIŁKARZY BEZ AUTOGRAFÓW:

SEBASTIAN NOWAK -GÓRNIK ZABRZE
MACIEJ MAŃKA -GÓRNIK ZABRZE
PIOTR GIERCZAK -GÓRNIK ZABRZE

MICHAŁ CHAŁBIŃSKI - ZAGŁĘBIE LUBIN
BARTOSZ RYMANIAK - ZAGŁĘBIE LUBIN 
ŁUKASZ HANZEL - ZAGŁĘBIE LUBIN 
ELTON LIRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 
CSABA HORVATH - ZAGŁĘBIE LUBIN 
BŁAŻEJ TELICHOWSKI  - ZAGŁĘBIE LUBIN
DARVYDAS SERNAS - ZAGŁĘBIE LUBIN
SERGIO REINA -ZAGŁĘBIE LUBIN
KAMIL WILCZEK - ZAGŁĘBIE LUBIN
ADAM BANAŚ - ZAGŁĘBIE LUBIN
MACIEJ MAŁKOWSKI - ZAGŁĘBIE LUBIN

MAREK KOŹMIŃSKI - POLSKA

DANIEL BRUD -WISŁA KRAKÓW

MICHAŁ GOLIŃSKI - GROCLIN
PIOTR ROCKI -GROCLIN

MARCIN KACZMAREK -KORONA KIELCE

KARTY PIŁKARZY 2015/2016 PANINI:

(gracze zespołowi)
SEBASTIAN ZIAJKA - TERMALICA
EMIL DROZDOWICZ - TERMALICA
TOMISLAV BOZIĆ - GÓRNIK ŁĘCZNA
MARCIN KAMIŃSKI - LECH POZNAŃ
PIOTR GRZELCZAK -JAGIELLONIA
KONSTANTIN VASSILJEV - JAGIELLONIA
IGOR TARASOVS - JAGIELLONIA
JAKUB KOWALSKI - PODBESKIDZIE
KOHEI  KATO - PODBESKIDZIE
PIOTR CELEBAN - ŚLĄSK 
GRZEGORZ KUŚWIK - LECHIA 
HUBERT WOŁĄKIEWICZ - CRACOVIA
PATRIK MRAZ - PIAST GLIWICE
KRZYSZTOF JANUS - ZAGŁĘBIE LUBIN
MICHAŁ KUCHARCZYK - LEGIA


AFISZE DO WYMIANY:

GÓRNIK ZABRZE - STAL MIELEC 12.02.2014 piłka ręczna
GÓRNIK ZABRZE - HC ODORHEI 15.02.2014 piłka ręczna

ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.02.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2.03.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ARKA 8.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - LEGIA WARSZAWA 12.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN -WIDZEW ŁÓDŹ 31.05.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - BYTOVIA 27.08.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - STOMIL OLSZTYN 7.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 12.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNICZANKA  28.11.2014



































 

 


Dzisiaj stronę odwiedziło już 10 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=