Górnik Zabrze - POLSKA W PUCHARACH

 


SPIS BILETÓW KTÓRE POSIADAM:

PIŁKA NOŻNA

GÓRNIK ZABRZE - AUSTRIA WIEDEŃ (18.09.1963)

GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA (13.11.1963)

DUKLA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE (20.11.1963)

GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA (20.09.1964)

GÓRNIK ZABRZE - LASK LINZ (22.09.1965)

GÓRNIK ZABRZE - SPARTA PRAGA (28.11.1965)

GÓRNIK ZABRZE - DJURGARDENS  SZTOKHOLM (20.09.1967)

DYNAMO KIJÓW  - GÓRNIK ZABRZE (17.11.1967) 

GÓRNIK ZABRZE - DYNAMO KIJÓW (29.11.1967)

MANCHESTER UNITED - GÓRNIK ZABRZE (28.02.1968)

GÓRNIK ZABRZE -MANCHESTER UNITED (13.03.1968)
  
GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIAKOS PIREUS (1.10.1969)
GÓRNIK ZABRZE-GLASGOW RANGERS (12.11.1969) 

GÓRNIK ZABRZE - LEWSKI SOFIA (18.03.1970)
GORNIK ZABRZE-AS ROMA (15.04.1970)
 
GÓRNIK ZABRZE - MANCHESTER CITY (10.03.1971)

GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIGUE MARSYLIA (29.09.1971)
                  
DYNAMO KIJÓW-GÓRNIK ZABRZE (25.10.1972) 

GÓRNIK ZABRZE - DYNAMO KIJÓW (8.11.1972)
             
GÓRNIK ZABRZE - BAYERN MONACHIUM (18.09.1985)

  
ANDERLECHT BRUKSELA  - GÓRNIK ZABRZE(17.09.1986)

               
GÓRNIK ZABRZE - ANDERLECHT BRUKSELA (1.10.1986)

 
GÓRNIK ZABRZE - ANDERLECHT BRUKSELA (1.10.1986) karta uczestnictwa
             
GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIAKOS PIREUS (30.09.1987)



GLASGOW RANGERS -GORNIK ZABRZE (21.10.1987)
   
GÓRNIK ZABRZE - GLASGOW RANGERS (4.11.1987)


    
GÓRNIK ZABRZE - JEUNESSE ESCH (7.09.1988)


           
GÓRNIK ZABRZE - REAL MADRYT  (26.10.1988)


                 
GÓRNIK ZABRZE - JUVENTUS TURYN (12.09.1989) 


       
GÓRNIK ZABRZE - HSV HAMBURGER (2.10.1991) 
          
GÓRNIK ZABRZE - SHAMROCK ROVERS (9.08.1994)
      
ADMIRA WACKER WIEDEŃ - GÓRNIK  (13.09.1994) 
         
GÓRNIK - ADMIRA WACKER WIEDEŃ  (27.09.1994)


 
GÓRNIK ZABRZE - ZARIA BALTI (12.07.2018) 

ZARIA BALTI - GÓRNIK ZABRZE (19.07.2018)

GÓRNIK ZABRZE - AS TRENCIN (26.07.2018)

AS TRENCIN - GÓRNIK ZABRZE (2.08.2018)

AS TRENCIN - GÓRNIK ZABRZE (2.08.2018) 


          
ŁKS ŁÓDŹ  - FC KAPAZ GANJA  (22.07.1998) 
               
ŁKS ŁÓDŹ  - MANCHESTER UNITED (26.08.1998)

ŁKS ŁÓDŹ - AS MONACO (15.09.1998)

AS MONACO - ŁKS ŁÓDŹ (29.09.1998)

      
GKS KATOWICE - BENFICA LIZBONA  (29.09.1993) 
            
GKS KATOWICE - INTER CARDIFF (23.08.1994)
                   
GKS KATOWICE - ARIS SALONIKI  (13.09.1994)
                    
GKS KATOWICE - BORDEAUX   (18.10.1994)
                          
GKS KATOWICE - BAYER 04 LEVERKUSEN  (22.11.1994) 


ARKA GDYNIA - FC MIDTJYLLAND (27.07.2017)


AMICA WRONKI - HIBERNIANS PAOLA (13.08.1998)

AMICA WRONKI - SC HEERENVEEN (1.10.1998)

AMICA WRONKI -ATLETICO MADRYT (4.11.1999)

AMICA WRONKI - FC VADUZ (10.08.2000)

AMICA WRONKI - AŁANIA VLADIKAVKAZ(28.09.2000)


HERTHA BERLIN - AMICA WRONKI (25.10.2000)

AMICA WRONKI - HERTHA BERLIN (7.11.2000)

AMICA WRONKI -TNS LLANSANTFFRAID (15.08.2002)
AMICA WRONKI - SERVETTE      (1.10.2002)
AMICA WRONKI - MALAGA  (12.11.2002)
AMICA WRONKI  - HONVED BUDAPESZT (12.08.2004)
AMICA WRONKI - FK VENTSPILS (30.09.2004)
AMICA WRONKI - GLASGOW RANGERS (21.10.2004)
AMICA WRONKI - AZ ALKMAAR (25.11.2004)

POLONIA W-WA - SADAM TALLIN (29.07.1998)

POLONIA W-WA - DYNAMO MOSKWA (11.08.1998)

POLONIA W-WA-  DINAMO BUKARESZT (2.08.2000)

POLONIA W-WA - PANATHINAIKOS (9.08.2000)

POLONIA W-WA - UDINESE (14.09.2000)

POLONIA W-WA - TNS LLANSANFFRAID (9.08.2001)
POLONIA W-WA - TWENTE ENSCHEDE (13.09.2001)
POLONIA W-WA - SLIEMA WANDERERS (29.08.2002)
POLONIA W-WA - FC PORTO (3.10.2002)
FK BUDUCNOST PODGORICA - POLONIA W-WA (2.07.2009)
POLONIA W-WA - FK BUDUCNOST PODGORICA (9.07.2009)
POLONIA W-WA - JUVENES/DOGANA (23.07.2009) zaproszenie
POLONIA W-WA - JUVENES/DOGANA (23.07.2009)
POLONIA W-WA  - NAC BREDA(30.07.2009)

WISŁA PŁOCK  - FK VENTSPILS (28.08.2003)
WISŁA PŁOCK  - GRASSHOPPER (25.08.2005)
CZERNOMOREC ODESSA - WISLA PŁOCK (10.08.2006)
WISŁA PŁOCK   - CZERNOMOREC (24.08.2006)

GROCLIN          -ATLANTAS KŁAJPEDA (14.08.2003)
GROCLIN           -HERTHA BERLIN (15.10.2003)
GROCLIN          - MANCHESTER CITY (27.11.2003)
GROCLIN           - BORDEAUX (26.02.2004)
GROCLIN          - DUKLA BAŃSKA BYSTRZYCA (11.08.2005)
RC LENS           - GROCLIN (15.09.2005)
GROCLIN          - RC LENS (29.09.2005)
GROCLIN          - MKT ARAZ IMISZLI (2.08.2007)
GROCLIN          - CRVENA ZVEZDA BELGRAD  (20.09.2007)

WISŁA KRAKÓW -  AFC NEWTOWN (29.07.1998) zaproszenie

WISŁA KRAKÓW -  AFC NEWTOWN (29.07.1998) bilet

WISŁA KRAKÓW - TRABZONSPOR (11.08.1998) zaproszenie

WISŁA KRAKÓW - MARIBOR TEATANIC  (29.09.1998)

WISŁA KRAKÓW - AC PARMA (20.10.1998)

WISŁA KRAKÓW - ZELJEZNICAR SARAJEVO (24.08.2000)

WISŁA KRAKÓW - FC PORTO (26.10.2000)

FC PORTO         - WISŁA KRAKÓW (9.11.2000)

WISŁA KRAKÓW - SKONTO RYGA (1.08.2001)

WISŁA KRAKÓW - FC BARCELONA (8.08.2001)

WISŁA KRAKÓW - HAJDUK SPLIT (27.09.2001)

WISŁA KRAKÓW - INTER MEDIOLAN (30.10.2001)

WISŁA KRAKÓW - FC GLENTORAN (29.08.2002)
WISŁA KRAKÓW - PRIMORJE AJDOVŚCINA(3.10.2002)
AC PARMA - WISŁA KRAKÓW (31.10.2002)

WISŁA KRAKÓW - AC PARMA (14.11.2002)
WISŁA KRAKÓW - FC SCHALKE 04 (28.11.2002)
WISŁA KRAKÓW- LAZIO RZYM (27.02.2003)
WISŁA KRAKÓW -OMONIA NIKOZJA (30.07.2003)
ANDERLECHT     - WISŁA KRAKÓW (13.08.2003)
WISŁA KRAKÓW - ANDERLECHT (26.08.2003)
WISŁA KRAKÓW  - NEC NIJMEGEN(25.09.2003)
WISŁA KRAKÓW  - VALERENGA IF (27.11.2003)
WISŁA KRAKÓW  -FC WIT GEORGIA (4.08.2004)
WISŁA KRAKÓW - REAL MADRYT (11.08.2004)
WISŁA KRAKÓW - DINAMO TBILISI(16.08.2004)
DYNAMO TBILISI - WISŁA KRAKÓW (30.09.2004)
WISŁA KRAKÓW - PANATHINAIKOS ATENY (9.08.2005)

WISLA KRAKÓW - VITORIA GIUMARES(29.09.2005)
SV MATTERSBURG - WISŁA KRAKÓW (10.08.2006)

WISŁA KRAKÓW - SV MATTERSBURG(24.08.2006)

WISŁA KRAKÓW - IRAKLIS SALONIKI (14.09.2006)
WISŁA KRAKÓW - BLACKBURN ROVERS (19.10.2006)

WISŁA KRAKÓW - FC BASEL (30.11.2006)
WISŁA KRAKÓW - BEITAR JEROZOLIMA (6.08.2008)
WISŁA KRAKÓW - FC BARCELONA (27.08.2008)
TOTTENHAM HOTSPUR - WISŁA KRAKÓW (18.09.2008)
FC SIAULIAI - WISŁA KRAKÓW (15.07.2010)
WISŁA KRAKÓW - FC SIAULIAI (22.07.2010)
WISŁA KRAKÓW - SKONTO RYGA (19.07.2011)
WISŁA KRAKÓW - LITEX ŁOWECZ (3.08.2011)
APOEL NIKOZJA - WISŁA KRAKÓW ( 23.08. 2011)
WISŁA KRAKÓW -ODENSE BK (15.09.2011) zaproszenie
WISŁA KRAKÓW - ODENSE BK (15.09.2011) 
WISŁA KRAKÓW - FC TWENTE (14.12.2011)
WISŁA KRAKÓW -STANDARD LIEGE (16.02.2012)

RUCH CHORZÓW - LLANSANTFFRAID FC (22.08.1996)

RUCH CHORZÓW - BENFICA LIZBONA ( 26.09.1996)

RUCH CHORZÓW - ŻALGIRIS WILNO (24.08.2000)

RUCH CHORZÓW - INTER MEDIOLAN (14.09.2000)

RUCH CHORZÓW - SZACHTIOR KARAGANDA (8.07.2010)

RUCH CHORZÓW - AUSTRIA WIEDEŃ (29.07.2010)
RUCH CHORZÓW - FC VADUZ (17.07.2014)
RUCH CHORZÓW - ESBJERG FB (31.07.2014)
RUCH CHORZÓW - METALIST CHARKÓW (21.08.2014)
METALIST CHARKÓW - RUCH CHORZÓW (28.08.2014)

WIDZEW ŁÓDŹ    - CZERNOMOREC ODESSA (26.09.1995)

WIDZEW ŁÓDŹ    - BROENDBY   (7.08.1996)

WIDZEW ŁÓDŻ    - ATLETICO MADRYT (25.09.1996)

WIDZEW ŁÓDŹ    - STEAUA BUKARESZT (30.10.1996)

WIDZEW ŁÓDŹ    - BORUSSIA DORTMUND (20.11.1996)

WIDZEW ŁÓDŹ    - NEFTCHI BAKU (30.07.1997)

WIDZEW ŁÓDŹ    - AC PARMA (13.08.1997)

WIDZEW ŁÓDŹ    - LITEX ŁOWECZ (4.08.1999)

WIDZEW ŁÓDŹ    - FIORENTINA (25.08.1999)

WIDZEW ŁÓDŹ    - SKONTO RYGA (30.09.1999)

WIDZEW ŁÓDŹ    - AS MONACO (21.10.1999)


LEGIA WARSZAWA - PANATHINAIKOS ATENY (24.09.1996)

VICENZA CALCIO - LEGIA WARSZAWA (18.09.1997)

LEGIA WARSZAWA - ANORTHOSIS FAMAGUSTA (30.09.1999)

LEGIA WARSZAWA  - UDINESE (4.11.1999)

LEGIA WARSZAWA  - ELFSBORG BORAS (20.09.2001)

LEGIA WARSZAWA  - CF VALENCIA (18.10.2001)

LEGIA WARSZAWA -VARDAR SKOPJE (7.08.2002)
LEGIA WARSZAWA - FC UTRECHT (19.09.2002)
LEGIA WARSZAWA  - SCHALKE 04 (29.10.2002)
SCHALKE 04 - LEGIA WARSZAWA (14.11.2002)
LEGIA WARSZAWA -AUSTRIA WIEDEŃ (30.09.2004)
SZAHTAR DONIECK - LEGIA WARSZAWA (9.08.2006)
LEGIA WARSZAWA   - AUSTRIA WIEDEŃ (14.09.2006)
FK HOMEL - LEGIA WARSZAWA (31.07.2008)

LEGIA WARSZAWA  - HAPOEL TEL AVIV(29.09.2011)
RAPID BUKARESZT - LEGIA WARSZAWA (20.10.2011)
LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA ( 16.02.2012)
METALURGS LIPAWA - LEGIA WARSZAWA (19.07.2012)
SV RIED -LEGIA WARSZAWA (2.08.2012)
LEGIA WARSZAWA - SV RIED (9.08.2012)
ROSENBORG TRONDHEIM - LEGIA WARSZAWA (30.08.2012)
LEGIA WARSZAWA - THE NEW SAINTS (24.07.2013)

LEGIA WARSZAWA - MOLDE FK(7.08.2013)
STEAUA BUKARESZT - LEGIA WARSZAWA (21.08.2013)
LEGIA WARSZAWA - STEAUA BUKARESZT(27.08.2013)
LAZIO RZYM - LEGIA WARSZAWA (19.09.2013)
LEGIA WARSZAWA - RAPID BUKARESZT (3.11.2013)
LEGIA WARSZAWA - TRABZONSPOR (7.11.2013)
LEGIA WARSZAWA - LAZIO RZYM (28.11.2013)
ST.PATRICK'ATHLETIC - LEGIA WARSZAWA (23.07.2014)
LEGIA WARSZAWA - FC CELTIC (30.07.2014)
LEGIA WARSZAWA - FK AKTOBE (28.08.2014)
LEGIA WARSZAWA - LOKEREN (18.09.2014)
METALIST CHARKÓW - LEGIA WARSZAWA (22.10.2014)
SPORTING LOKEREN - LEGIA WARSZAWA ( 27.11.2014)
FC BOTOSANI - LEGIA WARSZAWA (23.07.2015)
ZORIA ŁUGAŃSK - LEGIA WARSZAWA (20.08.2015)
LEGIA WARSZAWA - ZORIA ŁUGAŃSK (27.08.2015)
LEGIA WARSZAWA - NAPOLI (1.10.2015)
LEGIA WARSZAWA - LITEX ŁOWECZ (20.10.2015) liga młodzieżowa

AS TRENCIN - LEGIA WARSZAWA (27.07.2016)
LEGIA WARSZAWA - AS TRENCIN (3.08.2016)
DUNDALK FC - LEGIA WARSZAWA (17.08.2016)
LEGIA WARSZAWA - DUNDALK FC (23.08.2016)

LEGIA WARSZAWA -PAKIET LIGI MISTRZÓW 2016 Borussia,Real,Sporting

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA (18.10.2016)

BORUSSIA DORTMUND - LEGIA WARSZAWA (22.11.2016)
LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA (7.12.2016) liga młodzieżowa

LEGIA WARSZAWA - AJAX AMSTERDAM (16.02.2017)
AJAX AMSTERDAM - LEGIA WARSZAWA (23.02.2017)
LEGIA WARSZAWA - IFK MARIEHAMN (19.07.2017)
LEGIA WARSZAWA - FK ASTANA (2.08.2017)

GKS BEŁCHATÓW - AMERI TBILISI (19.07.2007)
AMERI TBILISI     - GKS BEŁCHATÓW (2.08.2007)
DNIEPRO DNIEPROPIETROWSK -GKS B. (16.08.2007)
GKS BEŁCHATÓW- DNIEPRO (30.08.2007)

POGOŃ SZCZECIN - FALKIR REYKJAVIK (23.08.2001)


PIAST GLIWICE - QARABAG AGDAM(25.07.2013)zaproszenie
PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG (14.07.2016) zaproszenie

PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG (14.07.2016) bilet


ŚLASK WROCŁAW - DUNDEE UNITED FC (14.07.2011)
ŚLĄSK WROCŁAW - HANNOVER 96 (23.08.2012)
ŚLĄSK WROCŁAW - SEVILLA FC (29.08.2012)
ŚLĄSK WROCŁAW - RUDAR PLJEVIJA (18.07.2013)
ŚLĄSK WROCŁAW - CLUB BRUGGE (1.08.2013)
ŚLĄSK WROCŁAW - NK CELJE (9.07.2015)
ŚLĄSK WROCŁAW - IFK GOTEBORG (16.07.2015)

LECH POZNAŃ - METALURGS LIPAJA (26.08.1999)

LECH POZNAŃ - TEREK GROZNY ( 26.08.2004)
LECH POZNAŃ - CHAZAR LANKARAN (31.07.2008)
LECH POZNAŃ - GRASHOPPERS ZURICH (14.08.2008)
AUSTRIA WIEDEŃ - LECH POZNAŃ (3.09.2008)
LECH POZNAŃ - AUSTRIA WIEDEŃ (2.10.2008)
LECH POZNAŃ - AS NANCY (6.11.2008)
LECH POZNAŃ - DEPORTIVO LA CORUNA (4.12.2008)
LECH POZNAŃ - UDINESE (19.02.2009)
UDINESE - LECH POZNAŃ (26.02.2009)
LECH POZNAŃ - CLUB BRUGGE (20.08.2009)
SPARTA PRAGA  - LECH POZNAŃ (27.07.2010)
LECH POZNAŃ - SPARTA PRAGA (4.08.2010)
DNIEPRO DNIEPROPIETROWSK - LECH POZNAŃ (19.08.2010)
LECH POZNAŃ - DNIEPRO DNIEPROPIETROWSK (26.08.2010)

LECH POZNAŃ - FC SALZBURG (30.09.2010)
LECH POZNAŃ - MANCHESTER CITY (4.11.2010)
LECH POZNAŃ - JUVENTUS TURYN ( 1.12.2010)
LECH POZNAŃ - NOMME KALJU (24.07.2014)
LECH POZNAŃ - STJARNAN (7.08.2014)
LECH POZNAŃ - FK SARAJEVO ( 22.07.2015)
LECH POZNAŃ - FC BASEL (29.07.2015)
FC BASEL - LECH POZNAŃ (5.08.2015)
LECH POZNAŃ - VIDEOTON (20.08.2015)
VIDEOTON - LECH POZNAŃ (27.08.2015)
FC BASEL - LECH POZNAŃ (1.10.2015)

LECH POZNAŃ - FIORENTINA (5.11.2015)
LECH POZNAŃ - FK PALISTER (29.06.2017)
LECH POZNAŃ - FK HAUGESUND (20.07.2017)
LECH POZNAŃ - FC UTRECHT (3.08.2017)

ZAGŁĘBIE LUBIN - AC MILAN (26.09.1995)

ZAGŁĘBIE LUBIN - DYNAMO MIŃSK (13.07.2006)
ZAGŁĘBIE LUBIN - STEAUA BUKARESZT (21.07.2007)
ZAGŁĘBIE LUBIN - SLAVIA SOFIA (7.07.2016) harmonogram
ZAGŁĘBIE LUBIN - SLAVIA SOFIA (7.07.2016) bilet

ZAGŁĘBIE LUBIN - PARTIZAN BELGRAD (21.07.2016) harmonogram
ZAGŁĘBIE LUBIN - PARTIZAN BELGRAD (21.07.2016) bilet
ZAGŁĘBIE LUBIN - SONDERJYSKE (28.07.2016) bilet
ZAGŁĘBIE LUBIN - SONDERJYSKE (28.07.2016) harmonogram

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - DINAMO BATUMI (6.07.2017)
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - FK GABALA (20.07.2017)

PUCHAR INTERTOTO

GÓRNIK ZABRZE - FC BASEL (1.07.1995)

GÓRNIK ZABRZE - KARLSRUHER SC (22.07.1995)


RUCH CHORZÓW - AUSTRIA WIEDEŃ (27.06.1998)

RUCH CHORZÓW - ORGRYTE (11.07.1998)

RUCH CHORZÓW - ESTRELA AMADORA (18.07.1998)

RUCH CHORZÓW - DEBRECZYN (29.07.1998)

RUCH CHORZÓW - BOLOGNA FC 1909 (25.08.1998)


ZAGŁĘBIE LUBIN - VILASZ MASALI (17.06.2000)

ZAGŁĘBIE LUBIN - SLAVEN BELUPO (1.07.2000)


ZAGŁĘBIE LUBIN -HIBERNIANS FC (17.06.2001)

ZAGŁĘBIE LUBIN - LOKEREN (1.07.2001)


ZAGŁĘBIE LUBIN - FC DINABURG (23.06.2002)


ODRA WODZISŁAW -SHAMROCK ROVERS (21.06.2003)

POLONIA WARSZAWA - TOBOŁ KOSTANAY (22.06.2003)


ODRA WODZISŁAW - DYNAMO MIŃSK (20.06.2004)

DYNAMO MIŃSK - ODRA WODZISŁAW (27.06.2004)


TILIGUL TIRASPOL - POGOŃ SZCZECIN (18.06.2005)

POGOŃ SZCZECIN - TILIGUL TIRASPOL (25.06.2005)

RC LENS - LECH POZNAŃ (3.07.2005)

LECH POZNAŃ - RC LENS (10.07.2005)

POGOŃ SZCZECIN - SIGMA OŁOMUNIEC (9.07.2005)


FC TIRASPOL - LECH POZNAŃ (1.07.2006)

LECH POZNAŃ - FC TIRASPOL (8.07.2006)


CRACOVIA KRAKÓW - FC SZACHTAR SOLIGORSK (21.06.2008)

TOWARZYSKIE

BORUSSIA DORTMUND -GÓRNIK ZABRZE (16.07.1988)


STOMIL OLSZTYN - ŻALGIRIS WILNO (31.08.1996)

WIDZEW ŁÓDŹ - BORUSSIA DORTMUND (20.11.1996)


WIDZEW ŁÓDŹ - SCHALKE O4 (7.09.1997)


STOMIL OLSZTYN - ŻALGIRIS WILNO (10.10.1998)


LECH POZNAŃ - WERDER BREMA (11.05.2002)

GÓRNIK ZABRZE -ORŁY GÓRSKIEGO (12.05.2002)


KARPATY LWÓW - POLONIA WARSZAWA (11.07.2004)

POGOŃ SZCZECIN - HERTHA BERLIN (24.07.2004)


CRACOVIA - DYNAMO DREZNO , NACIONAL MONTEVIDEO (20.05.2006) turniej

WISŁA KRAKÓW - CELTIC  FC ( 6.07.2006)

GKS KATOWICE -BANIK OSTRAVA(2.09.2006)

WISŁA KRAKÓW - FC SEVILLA (19.09.2006)


GÓRNIK ZABRZE - FBK KOWNO (12.10.2007)


HUTNIK KRAKÓW - SHEFFIELD FC (25.07.2009)


LECH POZNAŃ - ROSENBORG TRONDHEIM (26.06.2010)

HUTNIK KRAKÓW - FC MAGDEBURG (24.07.2010)


UJPEST BUDAPESZT -GÓRNIK ZABRZE (26.03.2011)


WROCŁAW POLISH MASTERS (21-22 .7. 2012) BENFICA ,PSV, ATHLETIC BILBAO,ŚLĄSK,

LEGIA WARSZAWA - BORUSIIA DORTMUND (29.07.2012)

PIAST GLIWICE -BORUSSIA DORTMUND U23 (6.09.2012) harmonogram


POGOŃ SZCZECIN - OLYMPIQUE LYON (10.07.2013)


WISŁA KRAKÓW - ŻILINA (5.07.2014)

POGOŃ SZCZECIN - WERDER BREMA (8.07.2014)

STAL MIELEC - POGOŃ LWÓW/PODBESKIDZIE (12.10.2014)


POLONIA BYTOM - DUKLA PRAGA (20.06.2015)

PIAST GLIWICE - TREPCA 89 MITROVICE,VITTORUL CONSTANTA (28.06.2015)

GÓRNIK ZABRZE - KARVINA (10.07.2015)

ZAGŁĘBIE LUBIN - SLOVAN LIBEREC (11.07.2015)

WISŁA KRAKÓW - BANIK OSTRAVA (11.07.2015)

GKS TYCHY - FC KOELN ( 18.07.2015)


GKS KATOWICE - BANIK OSTRAVA (24.07.2016) harmonogram


GÓRNIK ZABRZE - FK FOTBAL TRINIEC (24.02.2017)


MFK KARVINA - GÓRNIK ZABRZE (13.01.2018)

GÓRNIK ZABRZE - MFK ZEMPLIN MICHALOVCE (3.02.2018)

GÓRNIK ZABRZE - HAJDUK SPLIT (24.03.2018)

GÓRNIK ZABRZE - HAJDUK SPLIT (24.03.2018)  pamiątkowy

GÓRNIK ZABRZE - FK FOTBAL TRINIEC (22.06.2018)

HAJDUK SPLIT - GÓRNIK ZABRZE (29.06.2018)

GÓRNIK ZABRZE - SFC OPAVA (5.07.2018)

WISŁA KRAKÓW - AS MONACO (7.07.2018)


 FUTSAL:

CLEAREX CHORZÓW - IBERIA 2003 TBILISI (11.10.2005)

CLEAREX CHORZÓW - FK NAUTARA KAUNAS (12.10.2005)

CLEAREX CHORZÓW - KMF ALFA PARF SKOPJE (9.10.2006)

CLEAREX CHORZÓW - SPORTING LIZBONA (12.10.2006)

CLEAREX CHORZÓW - HMNK GOSPIC (15.10.2007)



CLEAREX CHORZÓW - MARBO BEOGRAD (16.10.2007)



CLEAREX CHORZÓW - ELPOZO MURCIA (18.10.2007)




BAUSTAL KRAKÓW - FC IBERIA 2003 (5.10.2004)

BAUSTAL KRAKÓW - SK TIRANA (6.10.2004)

BAUSTAL KRAKÓW - MFK DINAMO MOSKWA (8.10.2004)


PA NOVA GLIWICE - FK NIKARS RIGA (5.09.2008)


REKORD BIELSKO -BIAŁA - PERTH SALTIRES (27.08.2014)

REKORD BIELSKO - BIAŁA - LOKOMOTYVAS RADVILISKIS (28.08.2014)

REKORD BIELSKO -BIAŁA - ILVES TEMPERE (30.08.2014)

SIATKÓWKA:

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - VOJVODINA NOVI SAD (10.12.2003)


KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - LEVSKI SOFIA (5.01.2005)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - NOLIKO MAASEIK (9.11.2005)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - SAMPO PIELAVESI (11.11.2005)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PIET ZOOMERS APELDOORN (13.11.2005)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - ISKRA ODINTSOVO (13.12.2005)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PIET ZOOMERS/D APELDOORN (19.12.2007)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - KNACK RANDSTAD ROESELARE (30.01.2008)

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - SISLEY TREVISO (11.02.2009)


ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY BLED (2.12.2009)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ARAGO de SETE (12.12.2012)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BUDVANSKA BUDVA (30.10.2013)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - PARIS VOLLEY (18.12.2013)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - KNACK ROESELARE (14.01.2014)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BUDVANSKA BUDVA (4.11.2014)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS (4.12.2014)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY LJUBLJANA (21.01.2015)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - DRAGONS LUGANO (4.11.2015)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - VOLLEY ASSE - LENNIK (2.12.2015)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ZENIT KAZAŃ (16.04.2016)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - CUCINE LUBE CIVITANOVA (17.04.2016)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS (22.12.2016)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - CUCINE LUBE CIVITANOVA (19.01.2017)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - DUKLA LIBEREC (1.03.2017)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - AZIMUT MODENA (15.03.2017)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - VOJVODINA NS SEME (31.01.2018)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - GFC AJACCIO VB (14.02.2018)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BELOGORIE BELGOROD (20.03.2018)


SKRA BEŁCHATÓW - DINAMO KAZAŃ (29.03.2008)

SKRA BEŁCHATÓW - FFB FRIEDRICHSHAFEN (5.11.2008)

SKRA BELCHATÓW - ISKRA ODINTSOVO (10.12.2008)

SKRA BEŁCHATÓW - PANATHINAIKOS ATENY (14.01.2009)

SKRA BEŁCHATÓW - DINAMO MOSKWA (18.02.2009)

SKRA BEŁCHATÓW - ISKRA ODINTSOVO (3.03.2009)

SKRA BEŁCHATÓW - CAI TERUEL (20.01.2010) zaproszenie

SKRA BEŁCHATÓW - TRENTINO BetClic (24.11.2010)

SKRA BEŁCHATÓW - TOMIS CONSTANTA (5.12.2012)

SKRA BEŁCHATÓW - TOMIS CONSTANTA (5.12.2012) zaproszenie

SKRA BEŁCHATÓW - ARKAS IZMIR (23.01.2013) zaproszenie

SKRA BEŁCHATÓW - ZIRAAT ANKARA (17.02.2016)

SKRA BEŁCHATÓW - ZENIT KAZAŃ (24.03.2016)


IMPEL WROCŁAW - HERMES OOSTENDE (22.01.2014)

IMPEL WROCŁAW - SF PARIS SAINT CLOUD (12.02.2014)

IMPEL WROCŁAW - BESIKTAS STAMBUŁ (26.02.2014)

IMPEL WROCŁAW - ECZACIBASI STAMBUŁ (25.11.2014)

IMPEL WROCŁAW - OMICHKA OMSK (9.12.2014)

IMPEL WROCŁAW - DRESDNER SC,PROSTEJOV,IMPEL (10.10.2015) turniej towarzyski


BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - JEDINSTVO UZICE (29.01.2004)


BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GUNES ISTAMBUŁ (7.12.2014)

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - CANTUR LAS PALMAS (4.01.2005)

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RC CANNES (25.01.2005)


CZARNI KATOWICE - FC BARCELONA (18.06.2014) towarzyski


ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - MARCHIOL VODI (10.12.2009)

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - ARKAS IZMIR (3.02.2010)

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - COPRATLANTIDE (3.03.2010)

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - TRENTINO (22.12.2011)

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - ARKAS IZMIR (5.02.2013)

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - TRENTINO VOLLEY (24.03.2015)


BUDOWLANI ŁÓDŹ - VILLA CORTESE (23.11.2010)


CHEMIK POLICE - AGEL PROSTEJOV (28.10.2015)


AZS CZĘSTOCHOWA - TOMIS CONSTANTA (22.01.2008)

DEVELOPRES RZESZÓW - ASPTT MULHOUSE VB (13.12.2017)

DEVELOPRES RZESZÓW - CSM VOLEI ALBA BLAJ (11.01.2018)

DEVELOPRES RZESZÓW - VOLERO ZURICH (7.02.2018)

KOSZYKÓWKA:

BOBRY BYTOM (11.11.1998) PUCHAR KORACA




LOTOS GDYNIA - GAMBRINUS BVV BRNO (31.10.2001)

LOTOS GDYNIA - VALENCIENNES (13.12.2001)


LOTOS GDYNIA - S.GINNASTICA COMO (19.03.2002)

LOTOS GDYNIA - FAMILA SCHIO (7.11.2002)


LOTOS GDYNIA - CJM BOURGES BASKET (16.01.2003)

LOTOS GDYNIA - UMMC EKATERINBURG (20.03.2003)


PROKOM TREFL SOPOT - LE MANS (2.11.2006)

PROKOM TREFL SOPOT - DYNAMO MOSKWA (16.11.2006)

PROKOM TREFL SOPOT - TAU CERAMICA VITORIA (30.11.2006)


PROKOM TREFL SOPOT - OLIMPIAKOS PIREUS (3.01.2007)

PROKOM TREFL SOPOT - RHEIN ENERGIE KOELN (18.01.2007)

PROKOM TREFL SOPOT - CLIMAMIO BOLONIA (1.02.2007)


LOTOS GDYNIA - SPARTAK MOSKWA (5.02.2010)

TURÓW ZGORZELEC - CEZ NYMBURK  (16.09.2010) towarzyski


ASSECO PROKOM GDYNIA - SPARTAK ST. PETERSBURG (23.10.2011)


STELMET ZIELONA GÓRA - ALBA BERLIN (5.09.2012) towarzyski

STELMET ZIELONA GÓRA - BC UNICS KAZAŃ (7.11.2012)


STELMET ZIELONA GÓRA - UNICAJA MALAGA (28.11.2013)


STELMET ZIELONA GÓRA - BC UNICS KAZAŃ (8.01.2014)

PGE TURÓW ZGORZELEC - FENERBAHCE ULKER ( 23.10.2014)

PGE TURÓW ZGORZELEC - BAYERN MONACHIUM ( 6.11.2014)

PGE TURÓW ZGORZELEC - FC BARCELONA (5.12.2014)

WISŁA KRAKÓW - GALATASARAY (18.12.2014)


ŚLĄSK WROCŁAW - INTER BRATYSLAWA (24.11.2015)


PIŁKA RĘCZNA:

ISKRA KIELCE - PELISTER BITOLA (24.01.1996)


POGOŃ ZABRZE - BELCOURT (28.08.1997) towarzyski


MKS MONTEX LUBLIN - AKVA VOLGOGRAD (20.01.2002)

WISŁA PŁOCK - WEALER GELEEN (12.10.2002)

WISŁA PŁOCK - FOTEX VESZPREM (9.11.2002)

WISŁA PŁOCK - PANELLINIOS ATENY (14.12.2002)


MKS POL-SKONE LUBLIN - LARVIK HK ( 4.01.2003)

MKS POL-SKONE LUBLIN - HYPO (8.02.2003)

MKS POL-SKONE LUBLIN - IKAST BORDING (22.02. 2003)




BYSTRZYCA LUBLIN - ELDA PRESTIGIO (8.02.2004)

BYSTRZYCA LUBLIN - FTC BUDAPEST (22.02.2004)

WISŁA PŁOCK - PORTLAND SAN ANTONIO (9.10.2004)


WISŁA PŁOCK - SKJERN HANDBOLD (4.12.2005)


ZGODA RUDA ŚLĄSKA - TRABZON BELEDIYESPOR (17.02.2007) ,(18.02.2007)


ZGODA RUDA ŚLĄSKA - RK TRESNJEVKA (24.03.2007)

ZGODA RUDA ŚLĄSKA - ZORA OŁOMUNIEC (10.11.2007)


SPR ASSECO BS LUBLIN - LC BRUHL HANDBALL (9.11.2008)

ZGODA RUDA ŚLĄSKA - REPREZENTACJA CHIN (17.03.2008) towarzyski


VIVE TARGI KIELCE - BOSNA  GAS (7.11.2009)


VIVE TARGI KIELCE - FC BARCELONA (13.08.2010)

VIVE TARGI KIELCE - RHEIN NECKAR LOEWEN (17.10.2010)

VIVE TARGI KIELCE - CHAMBERY SAVOIE (5.12.2010)


ORLEN WISŁA PŁOCK - HCM CONSTANTA (1.10.2011)

ORLEN WISŁA PŁOCK - ST.PETERSBURG HC (16.10.2011)


VIVE TARGI KIELCE - CIOMES KOPER (18.03.2012)


GÓRNIK ZABRZE - INITIA HASSELT (23.11.2013)


GÓRNIK ZABRZE - HC ODORHEI (15.02.2014)

GÓRNIK ZABRZE - ZOMIMAK STRUMICA (6.09.2014)

GÓRNIK ZABRZE- SK MIŃSK (18.10.2014)


POGOŃ BALTICA SZCZECIN - UNION MIOS BIGANOS BEGLES (3.05.2015)

GÓRNIK ZABRZE - KARTINA TV TIRASPOL (12/13.09.2015)  dwumecz
GÓRNIK ZABRZE - ZTR ZAPOROŻE (10.10.2015)
GÓRNIK ZABRZE - FRISCH AUF! GOPPINGEN (21.11.2015)
ZAGŁĘBIE LUBIN - MACCABI ARAZIM (21.11.2015) kobiety

MACCABI  ARAZIM - ZAGŁĘBIE LUBIN (22.11.2015 ) rewanż w Lubinie


WISŁA PŁOCK - PIVOVARNA LASKO (13.02.2016)

ZAGŁĘBIE LUBIN - ANKARA YENIMAHALLE / HC LIPSK (21.08.2016) towarzyski

GÓRNIK ZABRZE - ACC FILLIPPOS VERIAS (8.10.2016)
ACC FILLIPPOS VERIAS - GÓRNIK ZABRZE (9.10.2016) mecz w Zabrzu

POGOŃ BALITCA SZCZECIN - NYKOBING FALSTER (15.10.2016)

GÓRNIK ZABRZE - COCKS H (27.11.2016)

ZAGŁĘBIE LUBIN - LK ZUG HANDBALL (9.09.2017)

 PIŁKA NOŻNA KOBIET:

UNIA RACIBÓRZ - BRONDBY KOPENHAGA (22.09.2010)

UNIA RACIBÓRZ - VfL WOLFSBURG (27.09.2012)  zaproszenie

 TENIS STOŁOWY :

BORUSSIA DUSSELDORF - BOGORIA GRODZISK MAZ.(5.09.2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 10 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=