Górnik Zabrze - WYMIANA

 

posiadam do wymiany bilety

PIŁKA NOŻNA:

GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE 16.08.2009
GÓRNIK ZABRZE - WISŁA KRAKÓW 29.07.2017
GÓRNIK ZABRZE - PIAST GLIWICE 1.10.2017
GÓRNIK ZABRZE - ŚLĄSK WROCŁAW 16.09.2017

START NAMYSŁÓW - LKS CZANIEC 10.05.2014
START NAMYSŁÓW - ODRA WODZISŁAW 31.05.2014
START NAMYSŁÓW - OLIMPIA LEWIN BRZESKI 9.08.2014
START NAMYSŁÓW - VICTORIA CHRÓŚCICE 20.08.2014
START NAMYSŁÓW - STAL BRZEG 27.09.2014
START NAMYSŁÓW - GÓRNIK II ZABRZE 3.05.2014
START NAMYSŁÓW - PODBESKIDZIE II BIELSKO -BIAŁA 7.06.2014

RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC wiosna 2007
RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC wiosna 2005
RUCH CHORZÓW - PIAST GLIWICE 22.04.2007
RUCH CHORZÓW - CRACOVIA 23.03.2004
RUCH CHORZÓW - LEGIA WARSZAWA 29.11.2001
RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 17.03.2001

WISŁA PŁOCK - LECH POZNAŃ 19.03.2005

MOTOR LUBLIN - WISŁA PŁOCK 22.04.2009
MOTOR LUBLIN - GKS JASTRZĘBIE 28.03.2009

MIEDŹ LEGNICA - CRACOVIA KRAKÓW  8.06.2013

CRACOVIA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ 28.10. ?
CRACOVIA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ 15.08.2008
CRACOVIA KRAKÓW - TŁOKI GORZYCE 15.11.2003

STILON GORZÓW - BŁĘKITNI LUBNO 17.09.2011
STILON GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA 9.06.2012
STILON GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 11.08.2012
STILON GORZÓW - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 26.05.2012
STILON GORZÓW - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 7.04.2012
STILON GORZÓW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 21.04.2012
STILON GORZÓW - POLONIA TRZEBNICA 7.09.2013
STILON GORZÓW - GÓRNIK II ZABRZE 26.08.2017
STILON GORZÓW - DĄB PRZYBYSZÓW 17.03.2012
STILON GORZÓW - ILANKA RZEPIN 21.09.2011
STILON GORZÓW - PIAST KARNIN 12.05.2012

GKP GORZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 19.09.2009
GKP GORZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 11.04.2009
GKP GORZÓW - LEGIA WARSZAWA 22.09 2009 PP
GKP GORZÓW - ŁKS ŁÓDŹ 18.09.2010
GKP GORZÓW - POGOŃ SZCZECIN 11.05.2011
GKP GORZÓW - FLOTA ŚWINOUJŚCIE 2.10.2010
GKP GORZÓW - GÓRNIK ŁĘCZNA 28.05.2011
GKP GORZÓW - GKS KATOWICE 16.04.2011
GKP GORZÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ 4.08.2010
GKP GORZÓW - GÓRNIK POLKOWICE 21.08.2010
GKP GORZÓW - KOLEJARZ STRÓŻE 19.03.2011

WIDZEW ŁÓDŹ - ZAWISZA BYDGOSZCZ 31.05.2006
WIDZEW ŁÓDŹ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6.08.2005
WIDZEW ŁÓDŹ - LECH POZNAŃ 20.10.2006
WIDZEW ŁÓDŹ - GROCLIN 28.07.2006
WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁÓDŹ 8.06.2005
WIDZEW ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM 22.04.2006

AMICA WRONKI - ŁKS ŁÓDŹ 8.03.2000

BŁĘKITNI LUBNO - STILON GORZÓW 27.04.2012

ŁKS ŁÓDŹ - LECHIA GDAŃSK 5.12.2008
ŁKS ŁÓDŹ - WISŁA PŁOCK 26.11.2004
ŁKS ŁÓDŹ - RUCH CHORZÓW 22.10.2004
ŁKS ŁÓDŹ - ODRA WODZISŁAW 22.09.2004
ŁKS ŁÓDŹ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.2007
ŁKS ŁÓDŹ - GÓRNIK ZABRZE 21.10.2006

BORUTA ZGIERZ - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 25.07.2015

BROŃ RADOM - HUTNIK WARSZAWA 2.04.2005

LEGIA WARSZAWA - ZAGŁĘBIE LUBIN 27.08.2017
LEGIA WARSZAWA - WISŁA KRAKÓW jesień 2003/2004

ROZWÓJ KATOWICE - WALKA ZABRZE 23.05.1998
ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK BOGUSZOWICE 30.09.1995
ROZWÓJ KATOWICE - SOŚNICA GLIWICE 18.10.1997
ROZWÓJ KATOWICE - PASJONAT DANKOWICE 24.08.1996

ODRA OPOLE - SKRA CZĘSTOCHOWA 3.06.2016
ODRA OPOLE - PIAST II GLIWICE 27.05.2016
ODRA OPOLE - GKS JASTRZĘBIE 15.04.2016
ODRA OPOLE - STAL STALOWA WOLA 30.07.2016

LEGIONOVIA - PELIKAN ŁOWICZ 16.0.2003
LEGIONOVIA - HUTNIK WARSZAWA 5.10.2002

GROCLIN - AMICA WRONKI 7.05.2004
GROCLIN - ODRA WODZISŁAW 24.03.2005
GROCLIN - ODRA WODZISŁAW 11.04.2006
GROCLIN - ODRA WODZISŁAW 17.08.2003
GROCLIN - WISŁA PŁOCK 2.04.2005

GKS KATOWICE - ODRA OPOLE 16.08.2008
GKS KATOWICE - MOTOR LUBLIN 31.08.2008
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 23.09.2008

GÓRNIK ŁĘCZNA - HETMAN ZAMOŚĆ 9.09.2000

NIEMCY - BIAŁORUŚ 4.10.2017

TERMALICA NIECIECZA - ZAGŁĘBIE LUBIN 2.12.2016

ZAGŁĘBIE LUBIN - PIAST GLIWICE 20.10.2017

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE 23.09.2009

HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

HARMONOGRAMY:

POLONIA BYTOM - GKS KATOWICE 7.10.2011
POLONIA BYTOM - KORONA KIELCE 21.08.2010
POLONIA BYTOM - GRYF WEJCHEROWO 9.08.2013

PIAST GLIWICE - KORONA KIELCE 22.03.2015

GKS KATOWICE - ZAWISZA BYDGOSZCZ 14.04.2013

ZAGŁĘBIE LUBIN - PIAST GLIWICE 3.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA GDAŃSK 16.04.2016

GÓRNIK ZABRZE - GKS BEŁCHATÓW 20.04.2015

PUCHAROWE I REPREZENTACJE:

wymiana tylko na bilety pucharowe (wszystkie dyscypliny) lub Reprezentacji Polski :

WISŁA PŁOCK - VENTSPILS 28.08.2003
WISŁA PŁOCK - GRASSHOPPER ZURICH 25.08.2005

RUCH  CHORZÓW - INTER MEDIOLAN 14.09.2000
RUCH CHORZÓW - METALIST CHARKÓW 21.08.2014

ODRA WODZISŁAW - SHAMROCK ROVERS 21.06.2004
ODRA WODZISŁAW - DYNAMO MIŃSK 20.06.2004

GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE 1.06.1986

POLSKA - RUMUNIA 6.09.1995
POLSKA - WŁOCHY 2.04. 1997
POLSKA -GRUZJA 14.06.1997
POLSKA - UKRAINA 6.10.2001
POLSKA - KAMERUN 14.11.2001
POLSKA - WĘGRY 29.03.2003
POLSKA - SERBIA I CZARNOGÓRA 16.11.2003
POLSKA - USA 31.03.2004
POLSKA - GRECJA 29.05.2004
POLSKA - ANGLIA 8.09.2004
POLSKA - AUSTRIA 3.09.2005
POLSKA - DANIA 1.06.2008
POLSKA - CZECHY 11.10.2008

POLSKA - GRUZJA 22.08.2007 U-21
POLSKA - GRUZJA 13.06.1997 U -21
POLSKA - ANGLIA 30.05.1997 U-21

POLSKA - UKRAINA 21.03.2000 U-18

ZAGRANICA:

QPR - BRENTFORD 12.03.2016
AGUILAS FC (Hiszpania)

PIŁKA RĘCZNA:

GÓRNIK ZABRZE - INITIA HASSELT 23.11.2013
GÓRNIK ZABRZE -VIVE KIELCE 22.08.2014 towarzyski
GÓRNIK ZABRZE - ZOMIMAK STRUMICA 6.09.2014
GÓRNIK ZABRZE - SKA MIŃSK 18.10.2014
GÓRNIK ZABRZE - AZOTY PUŁAWY 17.11.2015
GÓRNIK ZABRZE - GOPPINGEN 21.11.2015
GÓRNIK ZABRZE - ŚLĄSK WROCŁAW 5.12.2015
GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE LUBIN 27.02.2016

WISŁA PŁOCK - ZAGŁĘBIE LUBIN 13.05.2007
WISŁA PŁOCK - OLIMPIA PIEKARY 18.09.2004
WISŁA PŁOCK - VIVE KIELCE 23.05.2007
WISŁA PŁOCK - VIVE KIELCE 2.09.2006
WISŁA PŁOCK - MMTS KWIDZYN 28.02.2007
WISŁA PŁOCK - STAL MIELEC 20.09.2006
WISŁA PŁOCK - CHROBRY GŁOGÓW 10.02.2007
WISŁA PŁOCK - WEALER GELEEN 12.10.2002
WISŁA PŁOCK - PIOTRKOWIANIN 4.10.2006
WISŁA PŁOCK - TECHTRANS ELBLĄG 22.10.2006

STAL MIELEC - GÓRNIK ZABRZE 27.09.2014

ZAGŁĘBIE LUBIN 11.03.2006
ZAGŁĘBIE LUBIN - SPR OLKUSZ 18.01.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.11.2014
ZAGŁEBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 4.03.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 25.10.2015
ZAGŁEBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 15.03.2015
ZAGŁĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 7.02.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - VISTAL GDYNIA 20.02.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS KALISZ 10.09.2017
ZAGŁĘBIE LUBIN - LK ZUG HANDBALL 9.09.2017

GWARDIA OPOLE - GÓRNIK ZABRZE 14.11.2015

VIVE TARGI KIELCE -  FC BARCELONA 13.08.2010

STAL GORZÓW - GKS ŻUKOWO 17.10.2015

LEGIONOWO - GÓRNIK ZABRZE 7.05.2016

KOSZYKÓWKA:

POLONIA BYTOM - POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWA 17.01.15
POLONIA BYTOM - ALBA CHORZÓW 19.12.2015
POLONIA BYTOM - AZS PŚ GLIWICE 27.02.2015

TURÓW ZGORZELEC - FC BARCELONA 5.12.2014

ZASTAL ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 28.11.2010
ZASTAL ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 18.10.2011
ZASTAL ZIELONA GÓRA - ASSECO PROKOM 8.10.2010
ZASTAL ZIELONA GÓRA - SOKÓŁ ŁAŃCUT 9.12.2009

STELMET ZIELONA GÓRA - AZS KOSZALIN 26.10.2014
STELMET ZIELONA GÓRA - KOTWICA KOŁOBRZEG 3.02.2013
STELMET ZIELONA GÓRA - TREFL SOPOT 21.03.2013
STELMET ZIELONA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 21.04.2013

ŚLĄSK WROCŁAW - CZARNI SŁUPSK 10.02.2015

AZS KUTNO - SOKÓŁ ŁAŃCUT 19.12.2012

ASSECO PROKOM GDYNIA - TREFL SOPOT 2.06.2012
ASSECO GDYNIA - TREFL SOPOT 16.01.2016

STILON GORZÓW - WISŁA KRAKÓW

SIATKÓWKA :

LEGIONOVIA -ALPAT RUMIA 22.11.2003
LEGIONOVIA - SOKÓŁ CHORZÓW 17.04.2004

NAFTA GAZ PIŁA

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - PARIS VOLLEY 18.12.2013
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - KNACK ROESELARE 14.01.2014
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS 4.12.2014
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY LJUBLJANA 21.01.2015

BKS ALUPROF BIELSKO -BIAŁA 

AZS NYSA

SKRA BEŁCHATÓW - ASSECO RESOVIA 24.04.2009

SKRA BEŁCHATÓW - PANATHINAIKOS ATENY 14.01.2009
SKRA BEŁCHATÓW - ZENIT KAZAŃ 24.03.2016
SKRA BEŁCHATÓW - ZIRAAT ANKARA 17.02.2016

STAL MIELEC - CALISIA KALISZ 15.12.2001
STAL MIELEC - SKRA WARSZAWA 3.11.2001
STAL MIELEC - POLITECHNIKA  CZĘSTOCHOWA 9.02.2002

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - RESOVIA RZESZÓW 15.10.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - NOLIKO MAASEIK 9.11.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - GWARDIA WROCŁAW 29.10.2005
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - JOKER PIŁA 26.11.2005

IMPEL WROCŁAW - PARIS SAINT CLOUD 12.02.2014
IMPEL WROCŁAW - HERMES OSTENDE 22.01.2014
IMPEL WROCŁAW - LEGIONOVIA 8.01.2014

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RC CANNES 25.01.2005
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GUNES ISTAMBUŁ 7.12.2004

BUDOWLANI ŁÓDŹ - GWARDIA WROCŁAW 12.02.2011

GTPS GORZÓW WLKP. - JOKER RODŁO PIŁA 10.11.2010

WŁOCHY - IRAN 31.08.2014  MŚ POLSKA 

POLSKA - USA 4.07.2015
POLSKA - CHINY 4.07.2008

ŻUŻEL:

WANDA KRAKÓW
 
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA TARNÓW 15.08.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA TARNÓW 22.09.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - POLONIA BYDGOSZCZ 5.04.2010
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - STAL GORZÓW 30.05.2013
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - WYBRZEŻE GDAŃSK 10.08.2014
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIBAX TORUŃ 1.06.2014

UNIA LESZNO - UNIA TARNÓW 27.06.2004
UNIA LESZNO - UNIBAX TORUŃ 5.07.2009
UNIA LESZNO - MARMA RZESZÓW 10.06.2007

STAL GORZÓW - UNIA TARNÓW 26.06.2016
STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 15.04.2016

HOKEJ:

KTH-KRYNICA - STOCZNIOWIEC GDAŃSK
GKS TYCHY
GKS TYCHY - CRACOVIA 4.09.2015
CRACOVIA KRAKÓW
CRACOVIA KRAKÓW - GKS TYCHY 24.03.2008
GKS KATOWICE - CRACOVIA  2.10.2012
WŁOCHY - KAZACHSTAN 25.04.2015
KOREA - AUSTRIA 23.04.2016 
SŁOWENIA - UKRAINA 11.02.2017
NAPRZÓD JANÓW

BIULETYNY DO WYMIANY:

ZAGŁĘBIE LUBIN - WIDZEW ŁÓDŹ 16.03.2012
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.02.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2.03.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - LEGIA WARSZAWA 12.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - WIDZEW ŁÓDŹ 31.05.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 12.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - GKS KATOWICE 28.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNICZANKA 28.11.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - PIAST GLIWICE 3.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH /LEGIA 22.04.2016/28.04.2016
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECH POZNAŃ 11.05.2016
ZAGLĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 22.04.2017

GÓRNIK ZABRZE -RUCH CHORZÓW 4.05.2014
GÓRNIK ZABRZE - PIAST GLIWICE 14.09.2014
GÓRNIK ZABRZE - WISŁA KRAKÓW 19.10.2014
GÓRNIK ZABRZE- POGOŃ SZCZECIN 2.11.2014
GÓRNIK ZABRZE - LEGIA WARSZAWA 5.12.2014

RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 21.07.2013
RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 24.02.2013
RUCH CHORZÓW - LECH POZNAŃ 24.06.2014
RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 7.12.2013
RUCH CHORZÓW - PIAST GLIWICE 16.03.2014
RUCH CHORZÓW - WISŁA KRAKÓW 13.12.2014
RUCH CHORZÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 21.11.2014
RUCH CHORZÓW - PODBESKIDZIE 8.12.2014

ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK ZABRZE 23.03.2014

PROGRAMY DO WYMIANY:

WISŁA KRAKÓW - POGOŃ SZCZECIN 24.11.2001

GÓRNIK ŁĘCZNA - GÓRNIK ZABRZE 2.10.2004

GROCLIN GRODZISK - GÓRNIK ZABRZE 30.10.2004

ZAGŁĘBIE LUBIN -GÓRNIK ZABRZE 10.11.2007
ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 12.05.2007

RUCH CHORZÓW -GÓRNIK ZABRZE 2.03.2008

PIAST GLIWICE - LEGIA WARSZAWA 17.10.2009

CRACOVIA -GÓRNIK ZABRZE 15.03.2008

LECH POZNAŃ - GÓRNIK ZABRZE 28.10.2006

GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 15.04.1987
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 20.08.1988
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 29.07.1990
GKS KATOWICE -GÓRNIK ZABRZE 23.09.2008

KORONA KIELCE -GÓRNIK ZABRZE 26.09.2013
KORONA KIELCE -GÓRNIK ZABRZE 15.08.2014
KORONA KIELCE - POGOŃ SZCZECIN 2.08.2014

RUMUNIA - LUKSĘBURG 29.03.2011

GÓRNIK ZABRZE - BAYERN MONACHIUM 18.09.1985
GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIAKOS PIREUS 30.09.1987
GÓRNIK ZABRZE - REAL MADRYT 26.10.1988
GÓRNIK ZABRZE - JUVENTUS TURYN 12.09.1989
GÓRNIK ZABRZE - LECH POZNAŃ 23.04.1999

ZDJĘCIA PIŁKARZY BEZ AUTOGRAFÓW:

SEBASTIAN NOWAK -GÓRNIK ZABRZE
MACIEJ MAŃKA -GÓRNIK ZABRZE
PIOTR GIERCZAK -GÓRNIK ZABRZE

MICHAŁ CHAŁBIŃSKI - ZAGŁĘBIE LUBIN
BARTOSZ RYMANIAK - ZAGŁĘBIE LUBIN 
ŁUKASZ HANZEL - ZAGŁĘBIE LUBIN 
ELTON LIRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 
CSABA HORVATH - ZAGŁĘBIE LUBIN 
BŁAŻEJ TELICHOWSKI  - ZAGŁĘBIE LUBIN
DARVYDAS SERNAS - ZAGŁĘBIE LUBIN
SERGIO REINA -ZAGŁĘBIE LUBIN
KAMIL WILCZEK - ZAGŁĘBIE LUBIN
ADAM BANAŚ - ZAGŁĘBIE LUBIN
MACIEJ MAŁKOWSKI - ZAGŁĘBIE LUBIN

MAREK KOŹMIŃSKI - POLSKA

DANIEL BRUD -WISŁA KRAKÓW

MICHAŁ GOLIŃSKI - GROCLIN
PIOTR ROCKI -GROCLIN

MARCIN KACZMAREK -KORONA KIELCE

KARTY PIŁKARZY 2015/2016 PANINI:

(gracze zespołowi)
SEBASTIAN ZIAJKA - TERMALICA
EMIL DROZDOWICZ - TERMALICA
TOMISLAV BOZIĆ - GÓRNIK ŁĘCZNA
MARCIN KAMIŃSKI - LECH POZNAŃ
PIOTR GRZELCZAK -JAGIELLONIA
KONSTANTIN VASSILJEV - JAGIELLONIA
IGOR TARASOVS - JAGIELLONIA
JAKUB KOWALSKI - PODBESKIDZIE
KOHEI  KATO - PODBESKIDZIE
PIOTR CELEBAN - ŚLĄSK 
GRZEGORZ KUŚWIK - LECHIA 
HUBERT WOŁĄKIEWICZ - CRACOVIA
PATRIK MRAZ - PIAST GLIWICE
KRZYSZTOF JANUS - ZAGŁĘBIE LUBIN
MICHAŁ KUCHARCZYK - LEGIA


AFISZE DO WYMIANY:

GÓRNIK ZABRZE - STAL MIELEC 12.02.2014 piłka ręczna
GÓRNIK ZABRZE - HC ODORHEI 15.02.2014 piłka ręczna

ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 16.02.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ZAWISZA BYDGOSZCZ 2.03.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - ARKA 8.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - LEGIA WARSZAWA 12.04.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN -WIDZEW ŁÓDŹ 31.05.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - BYTOVIA 27.08.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - STOMIL OLSZTYN 7.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 12.09.2014
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNICZANKA  28.11.2014



































 

 


Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=