Górnik Zabrze - POLSKA W PUCHARACH

 

SPIS BILETÓW KTÓRE POSIADAM:

PIŁKA NOŻNA


GÓRNIK ZABRZE - AUSTRIA WIEDEŃ (18.09.1963)
GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA (13.11.1963)
DUKLA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE (20.11.1963)
GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA (20.09.1964)
GÓRNIK ZABRZE - LASK LINZ (22.09.1965)
GÓRNIK ZABRZE - SPARTA PRAGA (28.11.1965)
GÓRNIK ZABRZE - DJURGARDENS  SZTOKHOLM (20.09.1967)
DYNAMO KIJÓW  - GÓRNIK ZABRZE (17.11.1967) 
GÓRNIK ZABRZE - DYNAMO KIJÓW (29.11.1967)
GÓRNIK ZABRZE -MANCHESTER UNITED (13.03.1968)  
GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIAKOS PIREUS (1.10.1969)
GÓRNIK ZABRZE-GLASGOW RANGERS (12.11.1969) 
GÓRNIK ZABRZE - LEWSKI SOFIA (18.03.1970)
GORNIK ZABRZE-AS ROMA (15.04.1970) 
GÓRNIK ZABRZE - MANCHESTER CITY (10.03.1971)
GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIGUE MARSYLIA (29.09.1971)                   
DYNAMO KIJÓW-GÓRNIK ZABRZE (25.10.1972) 
GÓRNIK ZABRZE - DYNAMO KIJÓW (8.11.1972)              
GÓRNIK ZABRZE -BAYERN MONACHIUM (18.09.1985)  
ANDERLECHT   -GÓRNIK ZABRZE(17.09.1986)               
GÓRNIK ZABRZE -ANDERLECHT (1.10.1986)                
GÓRNIK ZABRZE -OLYMPIAKOS PIREUS (30.09.1987)
GLASGOW RANGERS-GORNIK ZABRZE (21.10.1987)    
GÓRNIK ZABRZE -GLASGOW RANGERS (4.11.1987)    
GÓRNIK ZABRZE -JEUNESSE ESCH (7.09.1988)           
GÓRNIK ZABRZE -REAL MADRYT  (26.10.1988)                 
GÓRNIK ZABRZE - JUVENTUS TURYN (12.09.1989)        
GÓRNIK ZABRZE - HSV HAMBURGER (2.10.1991)           
GÓRNIK ZABRZE -SHAMROCK ROVERS (9.08.1994)      
ADMIRA WACKER WIEDEŃ - GÓRNIK  (13.09.1994)          
GÓRNIK -ADMIRA WACKER WIEDEŃ  (27.09.1994)  
          
ŁKS ŁÓDŹ          -FC KAPAZ GANJA  (22.07.1998)                
ŁKS ŁÓDŹ          - MANCHESTER UNITED (26.08.1998)
ŁKS ŁÓDŹ          - AS MONACO (15.09.1998)
AS MONACO     - ŁKS ŁÓDŹ (29.09.1998)
      
GKS KATOWICE -BENFICA LIZBONA  (20.09.1993)             
GKS KATOWICE -INTER CARDIFF (23.08.1994)                   
GKS KATOWICE -ARIS SALONIKI  (13.09.1994)                    
GKS KATOWICE -BORDEAUX   (18.10.1994)                          
GKS KATOWICE -BAYER 04 LEVERKUSEN  (22.11.1994) 

AMICA WRONKI - HIBERNIANS PAOLA (13.08.1998)
AMICA WRONKI - SC HEERENVEEN (1.10.1998)
AMICA WRONKI -ATLETICO MADRYT (4.11.1999)
AMICA WRONKI - FC VADUZ (10.08.2000)
AMICA WRONKI- AŁANIA VLADIKAVKAZ(28.09.2000)
HERTHA BERLIN - AMICA WRONKI (25.10.2000)
AMICA WRONKI - HERTHA BERLIN (7.11.2000)
AMICA WRONKI -TNS LLANSANTFFRAID (15.08.2002)
AMICA WRONKI - SERVETTE      (1.10.2002)
AMICA WRONKI - MALAGA  (12.11.2002)
AMICA WRONKI  -HONVED BUDAPESZT (12.08.2004)
AMICA WRONKI -FK VENTSPILS (30.09.2004)
AMICA WRONKI - GLASGOW RANGERS (21.10.2004)
AMICA WRONKI - AZ ALKMAAR (25.11.2004)

POLONIA W-WA - SADAM TALLIN (29.07.1998)
POLONIA W-WA - DYNAMO MOSKWA (11.08.1998)
POLONIA W-WA-  DINAMO BUKARESZT (2.08.2000)
POLONIA W-WA - PANATHINAIKOS (9.08.2000)
POLONIA W-WA - UDINESE (14.09.2000)
POLONIA W-WA - TNS LLANSANFFRAID (9.08.2001)
POLONIA W-WA -TWENTE ENSCHEDE (13.09.2001)
POLONIA W-WA -SLIEMA WANDERERS (29.08.2002)
POLONIA W-WA - FC PORTO (3.10.2002)
FK BUDUCNOST PODGORICA - POLONIA W-WA (2.07.2009)
POLONIA W-WA - FK BUDUCNOST PODGORICA (9.07.2009)
POLONIA W-WA - JUVENES/DOGANA (23.07.2009) zaproszenie
POLONIA W-WA - JUVENES/DOGANA (23.07.2009)
POLONIA W-WA  -NAC BREDA(30.07.2009)

WISŁA PŁOCK  - FK VENTSPILS (28.08.2003)
WISŁA PŁOCK  - GRASSHOPPER (25.08.2005)
CZERNOMOREC ODESSA - WISLA PŁOCK (10.08.2006)
WISŁA PŁOCK   - CZERNOMOREC (24.08.2006)

GROCLIN          -ATLANTAS KŁAJPEDA (14.08.2003)
GROCLIN           -HERTHA BERLIN (15.10.2003)
GROCLIN          - MANCHESTER CITY (27.11.2003)
GROCLIN           - BORDEAUX (26.02.2004)
GROCLIN          - DUKLA BAŃSKA BYSTRZYCA (11.08.2005)
RC LENS           - GROCLIN (15.09.2005)
GROCLIN          - RC LENS (29.09.2005)
GROCLIN          - MKT ARAZ IMISZLI (2.08.2007)
GROCLIN          - CRVENA ZVEZDA BELGRAD  (20.09.2007)

WISŁA KRAKÓW -  AFC NEWTOWN (29.07.1998) zaproszenie
WISŁA KRAKÓW - AFC NEWTOWN (29.07.1998) bilet
WISŁA KRAKÓW - TRABZONSPOR (11.08.1998) zaproszenie
WISŁA KRAKÓW - AC PARMA (20.10.1998)
WISŁA KRAKÓW - ZELJEZNICAR SARAJEVO (24.08.2000)
WISŁA KRAKÓW - FC PORTO (26.10.2000)
FC PORTO         - WISŁA KRAKÓW (9.11.2000)
WISŁA KRAKÓW - SKONTO RYGA (1.08.2001)
WISŁA KRAKÓW - FC BARCELONA (8.08.2001)
WISŁA KRAKÓW - HAJDUK SPLIT (27.09.2001)
WISŁA KRAKÓW - FC GLENTORAN (29.08.2002)
WISŁA KRAKÓW - PRIMORJE AJDOVŚCINA(3.10.2002)
WISŁA KRAKÓW - AC PARMA (14.11.2002)
WISŁA KRAKÓW - FC SCHALKE 04 (28.11.2002)
WISŁA KRAKÓW- LAZIO RZYM (27.02.2003)
WISŁA KRAKÓW -OMONIA NIKOZJA (30.07.2003)
ANDERLECHT     - WISŁA KRAKÓW (13.08.2003)
WISŁA KRAKÓW - ANDERLECHT (26.08.2003)
WISŁA KRAKÓW  - NEC NIJMEGEN(25.09.2003)
WISŁA KRAKÓW  - VALERENGA IF (27.11.2003)
WISŁA KRAKÓW  -FC WIT GEORGIA (4.08.2004)
WISŁA KRAKÓW - REAL MADRYT (11.08.2004)
WISŁA KRAKÓW - DINAMO TBILISI(16.08.2004)
DYNAMO TBILISI - WISŁA KRAKÓW (30.09.2004)
WISLA KRAKÓW - VITORIA GIUMARES(29.09.2005)
WISŁA KRAKÓW - SV MATTERSBURG(24.08.2006)
WISŁA KRAKÓW - IRAKLIS SALONIKI (14.09.2006)
WISŁA KRAKÓW - BLACKBURN ROVERS (19.10.2006)
WISŁA KRAKÓW - FC BASEL (30.11.2006)
WISŁA KRAKÓW - BEITAR JEROZOLIMA (6.08.2008)
WISŁA KRAKÓW - FC BARCELONA (27.08.2008)
FC SIAULIAI - WISŁA KRAKÓW (15.07.2010)
WISŁA KRAKÓW - FC SIAULIAI (22.07.2010)
APOEL NIKOZJA - WISŁA KRAKÓW ( 23.08. 2011)
WISŁA KRAKÓW -ODENSE BK (15.09.2011) zaproszenie
WISŁA KRAKÓW - ODENSE BK (15.09.2011) 
WISŁA KRAKÓW - FC TWENTE (14.12.2011)
WISŁA KRAKÓW -STANDARD LIEGE (16.02.2012)

RUCH CHORZÓW - LLANSANTFFRAID FC (22.08.1996)
RUCH CHORZÓW - BENFICA LIZBONA ( 26.09.1996)
RUCH CHORZÓW -ŻALGIRIS WILNO (24.08.2000)
RUCH CHORZÓW - INTER MEDIOLAN (14.09.2000)
RUCH CHORZÓW - AUSTRIA WIEDEŃ (29.07.2010)
RUCH CHORZÓW - FC VADUZ (17.07.2014)
RUCH CHORZÓW - ESBJERG FB (31.07.2014)
RUCH CHORZÓW - METALIST CHARKÓW (21.08.2014)

WIDZEW ŁÓDŹ    - CZERNOMOREC ODESSA (26.09.1995)
WIDZEW ŁÓDŹ    - BROENDBY   (7.08.1996)
WIDZEW ŁÓDŻ    - ATLETICO MADRYT (25.09.1996)
WIDZEW ŁÓDŹ    - STEAUA BUKARESZT (30.10.1996)
WIDZEW ŁÓDŹ    - BORUSSIA DORTMUND (20.11.1996)
WIDZEW ŁÓDŹ    - NEFTCHI BAKU (30.07.1997)
WIDZEW ŁÓDŹ    - AC PARMA (13.08.1997)
WIDZEW ŁÓDŹ    - LITEX ŁOWECZ (4.08.1999)
WIDZEW ŁÓDŹ    - FIORENTINA (25.08.1999)
WIDZEW ŁÓDŹ    - SKONTO RYGA (30.09.1999)
WIDZEW ŁÓDŹ    - AS MONACO (21.10.1999)

LEGIA WARSZAWA - PANATHINAIKOS ATENY (24.09.1996)
VICENZA CALCIO - LEGIA WARSZAWA (18.09.1997)
LEGIA WARSZAWA  - UDINESE (4.11.1999)
LEGIA WARSZAWA  - ELFSBORG BORAS (20.09.2001)
LEGIA WARSZAWA  - CF VALENCIA (18.10.2001)
LEGIA WARSZAWA -VARDAR SKOPJE (7.08.2002)
LEGIA WARSZAWA - FC UTRECHT (19.09.2002)
LEGIA WARSZAWA  - SCHALKE 04 (29.10.2002)
SCHALKE 04 - LEGIA WARSZAWA (14.11.2002)
LEGIA WARSZAWA -AUSTRIA WIEDEŃ (30.09.2004)
SZAHTAR DONIECK - LEGIA WARSZAWA (9.08.2006)
LEGIA WARSZAWA   - AUSTRIA WIEDEŃ (14.09.2006)
LEGIA WARSZAWA  -HAPOEL TEL AVIV(29.09.2011)
RAPID BUKARESZT - LEGIA WARSZAWA (20.10.2011)
LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA ( 16.02.2012)
METALURGS LIPAWA -LEGIA WARSZAWA (19.07.2012)
SV RIED -LEGIA WARSZAWA (2.08.2012)
LEGIA WARSZAWA - SV RIED (9.08.2012)
LEGIA WARSZAWA - MOLDE FK(7.08.2013)
STEAUA BUKARESZT - LEGIA WARSZAWA (21.08.2013)
LEGIA WARSZAWA - STEAUA BUKARESZT(27.08.2013)
LAZIO RZYM -LEGIA WARSZAWA (19.09.2013)
LEGIA WARSZAWA - RAPID BUKARESZT (3.11.2013)
LEGIA WARSZAWA - TRABZONSPOR (7.11.2013)
LEGIA WARSZAWA - LAZIO RZYM (28.11.2013)
ST.PATRICK'ATHLETIC - LEGIA WARSZAWA (23.07.2014)
LEGIA WARSZAWA - FC CELTIC (30.07.2014)
LEGIA WARSZAWA - FK AKTOBE (28.08.2014)
LEGIA WARSZAWA - LOKEREN (18.09.2014)
METALIST CHARKÓW - LEGIA WARSZAWA (22.10.2014)
SPORTING LOKEREN - LEGIA WARSZAWA ( 27.11.2014)
FC BOTOSANI - LEGIA WARSZAWA (23.07.2015)
LEGIA WARSZAWA - ZORIA ŁUGAŃSK (27.08.2015)
LEGIA WARSZAWA - NAPOLI (1.10.2015)
LEGIA WARSZAWA - LITEX ŁOWECZ (20.10.2015) liga młodzieżowa
AS TRENCIN - LEGIA WARSZAWA (27.07.2016)
DUNDALK FC - LEGIA WARSZAWA (17.08.2016)
LEGIA WARSZAWA - DUNDALK FC (23.08.2016)
LEGIA WARSZAWA -PAKIET LIGI MISTRZÓW 2016 Borussia,Real,Sporting
REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA (18.10.2016)
BORUSSIA DORTMUND - LEGIA WARSZAWA (22.11.2016)
LEGIA WARSZAWA - IFK MARIEHAMN (19.07.2017)

GKS BEŁCHATÓW - AMERI TBILISI (19.07.2007)
AMERI TBILISI     - GKS BEŁCHATÓW (2.08.2007)
DNIEPRO DNIEPROPIETROWSK -GKS B. (16.08.2007)
GKS BEŁCHATÓW- DNIEPRO (30.08.2007)

POGOŃ SZCZECIN - FALKIR REYKJAVIK (23.08.2001)

PIAST GLIWICE - QARABAG AGDAM(25.07.2013)zaproszenie
PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG (14.07.2016) zaproszenie
PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG (14.07.2016) bilet

ŚLASK WROCŁAW - DUNDEE UNITED FC (14.07.2011)
ŚLĄSK WROCŁAW - HANNOVER 96 (23.08.2012)
ŚLĄSK WROCŁAW -SEVILLA FC (29.08.2012)
ŚLĄSK WROCŁAW - RUDAR PLJEVIJA (18.07.2013)
ŚLĄSK WROCŁAW - CLUB BRUGGE (1.08.2013)
ŚLĄSK WROCŁAW - NK CELJE (9.07.2015)
ŚLĄSK WROCŁAW - IFK GOTEBORG (16.07.2015)

LECH POZNAŃ - METALURGS LIPAJA (26.08.1999)
LECH POZNAŃ - TEREK GROZNY ( 26.08.2004)
LECH POZNAŃ - CHAZAR LANKARAN (31.07.2008)
LECH POZNAŃ - GRASHOPPERS ZURICH (14.08.2008)
AUSTRIA WIEDEŃ - LECH POZNAŃ (3.09.2008)
LECH POZNAŃ - AUSTRIA WIEDEŃ (2.10.2008)
LECH POZNAŃ - AS NANCY (6.11.2008)
LECH POZNAŃ - DEPORTIVO LA CORUNA (4.12.2008)
LECH POZNAŃ - UDINESE (19.02.2009)
UDINESE -LECH POZNAŃ (26.02.2009)
LECH POZNAŃ - CLUB BRUGGE (20.08.2009)
SPARTA PRAGA  - LECH POZNAŃ (27.07.2010)
LECH POZNAŃ - SPARTA PRAGA (4.08.2010)
LECH POZNAŃ - FC SALZBURG (30.09.2010)
LECH POZNAŃ -MANCHESTER CITY (4.11.2010)
LECH POZNAŃ - JUVENTUS TURYN ( 1.12.2010)
LECH POZNAŃ - NOMME KALJU (24.07.2014)
LECH POZNAŃ - STJARNAN (7.08.2014)
LECH POZNAŃ - FK SARAJEVO ( 22.07.2015)
LECH POZNAŃ - FC BASEL (29.07.2015)
FC BASEL - LECH POZNAŃ (5.08.2015)
LECH POZNAŃ - VIDEOTON (20.08.2015)
VIDEOTON - LECH POZNAŃ (27.08.2015)
LECH POZNAŃ - FIORENTINA (5.11.2015)
LECH POZNAŃ - FK PALISTER (29.06.2017)
LECH POZNAŃ - FK HAUGESUND (20.07.2017)

ZAGŁĘBIE LUBIN - AC MILAN (26.09.1995)
ZAGŁĘBIE LUBIN - DYNAMO MIŃSK (13.07.2006)
ZAGŁĘBIE LUBIN - STEAUA BUKARESZT (21.07.2007)
ZAGŁĘBIE LUBIN - SLAVIA SOFIA (7.07.2016) harmonogram
ZAGŁĘBIE LUBIN - PARTIZAN BELGRAD (21.07.2016) harmonogram
ZAGŁĘBIE LUBIN - PARTIZAN BELGRAD (21.07.2016) bilet
ZAGŁĘBIE LUBIN - SONDERJYSKE (28.07.2016) bilet
ZAGŁĘBIE LUBIN - SONDERJYSKE (28.07.2016) harmonogram

PUCHAR INTERTOTO

GÓRNIK ZABRZE -FC BASEL (1.07.1995)
GÓRNIK ZABRZE - KARLSRUHER SC (22.07.1995)

RUCH CHORZÓW - AUSTRIA WIEDEŃ (27.06.1998)
RUCH CHORZÓW - ORGRYTE (11.07.1998)
RUCH CHORZÓW - DEBRECZYN (29.07.1998)

ZAGŁĘBIE LUBIN - VILASZ MASALI (17.06.2000)
ZAGŁĘBIE LUBIN - SLAVEN BELUPO (1.07.2000)

ZAGŁĘBIE LUBIN -HIBERNIANS FC (17.06.2001)
ZAGŁĘBIE LUBIN - LOKEREN (1.07.2001)

ZAGŁĘBIE LUBIN - FC DINABURG (23.06.2002)

ODRA WODZISŁAW -SHAMROCK ROVERS (21.06.2003)
POLONIA WARSZAWA - TOBOŁ KOSTANAY (22.06.2003)

ODRA WODZISŁAW -DYNAMO MIŃSK (20.06.2004)
DYNAMO MIŃSK - ODRA WODZISŁAW (27.06.2004)

TILIGUL TIRASPOL - POGOŃ SZCZECIN (18.06.2005)
POGOŃ SZCZECIN - TILIGUL TIRASPOL (25.06.2005)
RC LENS - LECH POZNAŃ (3.07.2005)
LECH POZNAŃ - RC LENS (10.07.2005)
POGOŃ SZCZECIN - SIGMA OŁOMUNIEC (9.07.2005)

FC TIRASPOL -LECH POZNAŃ (1.07.2006)
LECH POZNAŃ -FC TIRASPOL (8.07.2006)

CRACOVIA KRAKÓW - FC SZACHTAR SOLIGORSK (21.06.2008)

TOWARZYSKIE

BORUSSIA DORTMUND -GÓRNIK ZABRZE (16.07.1988)

STOMIL OLSZTYN - ŻALGIRIS WILNO (31.08.1996)
WIDZEW ŁÓDŹ - BORUSSIA DORTMUND (20.11.1996)

WIDZEW ŁÓDŹ - SCHALKE O4 (7.09.1997)

STOMIL OLSZTYN - ŻALGIRIS WILNO (10.10.1998)

LECH POZNAŃ - WERDER BREMA (11.05.2002)
GÓRNIK ZABRZE -ORŁY GÓRSKIEGO (12.05.2002)

KARPATY LWÓW - POLONIA WARSZAWA (11.07.2004)
POGOŃ SZCZECIN - HERTHA BERLIN (24.07.2004)

CRACOVIA - DYNAMO DREZNO , NACIONAL MONTEVIDEO (20.05.2006) turniej
WISŁA KRAKÓW - CELTIC  FC ( 6.07.2006)
GKS KATOWICE -BANIK OSTRAVA(2.09.2006)
WISŁA KRAKÓW - FC SEVILLA (19.09.2006)

GÓRNIK ZABRZE - FBK KOWNO (12.10.2007)

HUTNIK KRAKÓW - SHEFFIELD FC (25.07.2009)

LECH POZNAŃ - ROSENBORG TRONDHEIM (26.06.2010)
HUTNIK KRAKÓW - FC MAGDEBURG (24.07.2010)

UJPEST BUDAPESZT -GÓRNIK ZABRZE (26.03.2011)

WROCŁAW POLISH MASTERS (21-22 .7. 2012)
LEGIA WARSZAWA - BORUSIIA DORTMUND (29.07.2012)
PIAST GLIWICE -BORUSSIA DORTMUND U23 (6.09.2012) harmonogram

POGOŃ SZCZECIN - OLYMPIQUE LYON (10.07.2013)

WISŁA KRAKÓW - ŻILINA (5.07.2014)
POGOŃ SZCZECIN - WERDER BREMA (8.07.2014)
STAL MIELEC - POGOŃ LWÓW/PODBESKIDZIE (12.10.2014)

POLONIA BYTOM - DUKLA PRAGA (20.06.2015)
PIAST GLIWICE - TREPCA 89 MITROVICE,VITTORUL CONSTANTA (28.06.2015)
GÓRNIK ZABRZE - KARVINA (10.07.2015)
ZAGŁĘBIE LUBIN - SLOVAN LIBEREC (11.07.2015)
GKS TYCHY - FC KOELN ( 18.07.2015)

GKS KATOWICE - BANIK OSTRAVA (24.07.2016) harmonogram

GÓRNIK ZABRZE - FK FOTBAL TRINIEC (24.02.2017)

 FUTSAL:

CLEAREX CHORZÓW - IBERIA 2003 TBILISI (11.10.2005)
CLEAREX CHORZÓW - FK NAUTARA KAUNAS (12.10.2005)
CLEAREX CHORZÓW - KMF ALFA PARF SKOPJE (9.10.2006)
CLEAREX CHORZÓW - SPORTING LIZBONA (12.10.2006)
CLEAREX CHORZÓW - HMNK GOSPIC (15.10.2007)
CLEAREX CHORZÓW - MARBO BEOGRAD (16.10.2007)
CLEAREX CHORZÓW - ELPOZO MURCIA (18.10.2007)

PA NOVA GLIWICE - FK NIKARS RIGA (5.09.2008)

REKORD BIELSKO -BIAŁA - PERTH SALTIRES (27.08.2014)
REKORD BIELSKO - BIAŁA - LOKOMOTYVAS RADVILISKIS (28.08.2014)
REKORD BIELSKO -BIAŁA - ILVES TEMPERE (30.08.2014)

SIATKÓWKA:

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - LEVSKI SOFIA (5.01.2005)
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - NOLIKO MAASEIK (9.11.2005)
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - SAMPO PIELAVESI (11.11.2005)
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PIET ZOOMERS APELDOORN (13.11.2005)
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - ISKRA ODINTSOVO (13.12.2005)
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL - KNACK RANDSTAD ROESELARE (30.01.2008)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY BLED (2.12.2009)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ARAGO de SETE (12.12.2012)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BUDVANSKA BUDVA (30.10.2013)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - PARIS VOLLEY (18.12.2013)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - KNACK ROESELARE (14.01.2014)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BUDVANSKA BUDVA (4.11.2014)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS (4.12.2014)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - ACH VOLLEY LJUBLJANA (21.01.2015)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - DRAGONS LUGANO (4.11.2015)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - VOLLEY ASSE - LENNIK (2.12.2015)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - BERLIN RECYCLING VOLLEYS (22.12.2016)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - CUCINE LUBE CIVITANOVA (19.01.2017)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - DUKLA LIBEREC (1.03.2017)
ASSECO RESOVIA RZESZÓW - AZIMUT MODENA (15.03.2017)

SKRA BEŁCHATÓW - DINAMO KAZAŃ (29.03.2008)
SKRA BEŁCHATÓW - FFB FRIEDRICHSHAFEN (5.11.2008)
SKRA BELCHATÓW - ISKRA ODINTSOVO (10.12.2008)
SKRA BEŁCHATÓW - PANATHINAIKOS ATENY (14.01.2009)
SKRA BEŁCHATÓW - DINAMO MOSKWA (18.02.2009)
SKRA BEŁCHATÓW - CAI TERUEL (20.01.2010) zaproszenie
SKRA BEŁCHATÓW - TRENTINO BetClic (24.11.2010)
SKRA BEŁCHATÓW - TOMIS CONSTANTA (5.12.2012)
SKRA BEŁCHATÓW - TOMIS CONSTANTA (5.12.2012) zaproszenie
SKRA BEŁCHATÓW - ARKAS IZMIR (23.01.2013) zaproszenie
SKRA BEŁCHATÓW - ZIRAAT ANKARA (17.02.2016)
SKRA BEŁCHATÓW - ZENIT KAZAŃ (24.03.2016)

IMPEL WROCŁAW - HERMES OOSTENDE (22.01.2014)
IMPEL WROCŁAW - SF PARIS SAINT CLOUD (12.02.2014)
IMPEL WROCŁAW - BESIKTAS STAMBUŁ (26.02.2014)
IMPEL WROCŁAW - ECZACIBASI STAMBUŁ (25.11.2014)
IMPEL WROCŁAW - OMICHKA OMSK (9.12.2014)
IMPEL WROCŁAW - DRESDNER SC,PROSTEJOV,IMPEL (10.10.2015) turniej towarzyski

BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - JEDINSTVO UZICE (29.01.2004)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GUNES ISTAMBUŁ (7.12.2014)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - CANTUR LAS PALMAS (4.01.2005)
BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RC CANNES (25.01.2005)

CZARNI KATOWICE - FC BARCELONA (18.06.2014) towarzyski

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - MARCHIOL VODI (10.12.2009)
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - ARKAS IZMIR (3.02.2010)
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - COPRATLANTIDE (3.03.2010)
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - TRENTINO (22.12.2011)
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - ARKAS IZMIR (5.02.2013)
ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE - TRENTINO VOLLEY (24.03.2015)

BUDOWLANI ŁÓDŹ - VILLA CORTESE (23.11.2010)

CHEMIK POLICE - AGEL PROSTEJOV (28.10.2015)

AZS CZĘSTOCHOWA - TOMIS CONSTANTA (22.01.2008)

KOSZYKÓWKA:

BOBRY BYTOM (11.11.1998) PUCHAR KORACA

LOTOS GDYNIA - GAMBRINUS BVV BRNO (31.10.2001)
LOTOS GDYNIA - VALENCIENNES (13.12.2001)

LOTOS GDYNIA - S.GINNASTICA COMO (19.03.2002)
LOTOS GDYNIA - FAMILA SCHIO (7.11.2002)

LOTOS GDYNIA - CJM BOURGES BASKET (16.01.2003)
LOTOS GDYNIA - UMMC EKATERINBURG (20.03.2003)

PROKOM TREFL SOPOT - LE MANS (2.11.2006)
PROKOM TREFL SOPOT - DYNAMO MOSKWA (16.11.2006)
PROKOM TREFL SOPOT - TAU CERAMICA VITORIA (30.11.2006)

PROKOM TREFL SOPOT - OLIMPIAKOS PIREUS (3.01.2007)
PROKOM TREFL SOPOT - RHEIN ENERGIE KOELN (18.01.2007)
PROKOM TREFL SOPOT - CLIMAMIO BOLONIA (1.02.2007)

LOTOS GDYNIA - SPARTAK MOSKWA (5.02.2010)
TURÓW ZGORZELEC - CEZ NYMBURK  (16.09.2010) towarzyski

ASSECO PROKOM GDYNIA - SPARTAK ST. PETERSBURG (23.10.2011)

STELMET ZIELONA GÓRA - ALBA BERLIN (5.09.2012) towarzyski
STELMET ZIELONA GÓRA - BC UNICS KAZAŃ (7.11.2012)

STELMET ZIELONA GÓRA - UNICAJA MALAGA (28.11.2013)

STELMET ZIELONA GÓRA - BC UNICS KAZAŃ (8.01.2014)
PGE TURÓW ZGORZELEC - FENERBAHCE ULKER ( 23.10.2014)
PGE TURÓW ZGORZELEC - BAYERN MONACHIUM ( 6.11.2014)
PGE TURÓW ZGORZELEC - FC BARCELONA (5.12.2014)
WISŁA KRAKÓW - GALATASARAY (18.12.2014)

ŚLĄSK WROCŁAW - INTER BRATYSLAWA (24.11.2015)

PIŁKA RĘCZNA:

ISKRA KIELCE - PELISTER BITOLA (24.01.1996)

POGOŃ ZABRZE - BELCOURT (28.08.1997) towarzyski

MKS MONTEX LUBLIN - AKVA VOLGOGRAD (20.01.2002)
WISŁA PŁOCK - WEALER GELEEN (12.10.2002)
WISŁA PŁOCK - FOTEX VESZPREM (9.11.2002)
WISŁA PŁOCK - PANELLINIOS ATENY (14.12.2002)

MKS POL-SKONE LUBLIN - LARVIK HK ( 4.01.2003)
MKS POL-SKONE LUBLIN - HYPO (8.02.2003)
MKS POL-SKONE LUBLIN - IKAST BORDING (22.02. 2003)

BYSTRZYCA LUBLIN - ELDA PRESTIGIO (8.02.2004)
BYSTRZYCA LUBLIN - FTC BUDAPEST (22.02.2004)
WISŁA PŁOCK - PORTLAND SAN ANTONIO (9.10.2004)

WISŁA PŁOCK - SKJERN HANDBOLD (4.12.2005)

ZGODA RUDA ŚLĄSKA - TRABZON BELEDIYESPOR (17.02.2007) ,(18.02.2007)
ZGODA RUDA ŚLĄSKA - RK TRESNJEVKA (24.03.2007)
ZGODA RUDA ŚLĄSKA - ZORA OŁOMUNIEC (10.11.2007)

SPR ASSECO BS LUBLIN - LC BRUHL HANDBALL (9.11.2008)
ZGODA RUDA ŚLĄSKA - REPREZENTACJA CHIN (17.03.2008) towarzyski

VIVE TARGI KIELCE - BOSNA  GAS (7.11.2009)

VIVE TARGI KIELCE - FC BARCELONA (13.08.2010)
VIVE TARGI KIELCE - RHEIN NECKAR LOEWEN (17.10.2010)
VIVE TARGI KIELCE - CHAMBERY SAVOIE (5.12.2010)

ORLEN WISŁA PŁOCK - HCM CONSTANTA (1.10.2011)
ORLEN WISŁA PŁOCK - ST.PETERSBURG HC (16.10.2011)

VIVE TARGI KIELCE - CIOMES KOPER (18.03.2012)

GÓRNIK ZABRZE - INITIA HASSELT (23.11.2013)

GÓRNIK ZABRZE - HC ODORHEI (15.02.2014)
GÓRNIK ZABRZE - ZOMIMAK STRUMICA (6.09.2014)
GÓRNIK ZABRZE- SK MIŃSK (18.10.2014)

POGOŃ BALTICA SZCZECIN - UNION MIOS BIGANOS BEGLES (3.05.2015)
GÓRNIK ZABRZE - KARTINA TV TIRASPOL (12/13.09.2015)  dwumecz
GÓRNIK ZABRZE - ZTR ZAPOROŻE (10.10.2015)
GÓRNIK ZABRZE - FRISCH AUF! GOPPINGEN (21.11.2015)
ZAGŁĘBIE LUBIN - MACCABI ARAZIM (21.11.2015) kobiety
MACCABI  ARAZIM - ZAGŁĘBIE LUBIN (22.11.2015 ) rewanż w Lubinie

WISŁA PŁOCK - PIVOVARNA LASKO (13.02.2016)
ZAGŁĘBIE LUBIN - ANKARA YENIMAHALLE / HC LIPSK (21.08.2016) towarzyski
GÓRNIK ZABRZE - ACC FILLIPPOS VERIAS (8.10.2016)
ACC FILLIPPOS VERIAS - GÓRNIK ZABRZE (9.10.2016) mecz w Zabrzu
POGOŃ BALITCA SZCZECIN - NYKOBING FALSTER (15.10.2016)
GÓRNIK ZABRZE - COCKS H (27.11.2016)

ZAGŁĘBIE LUBIN - LK ZUG HANDBALL (9.09.2017)

 PIŁKA NOŻNA KOBIET:

UNIA RACIBÓRZ - BRONDBY KOPENHAGA (22.09.2010)
UNIA RACIBÓRZ - VfL WOLFSBURG (27.09.2012)

 TENIS STOŁOWY :

BORUSSIA DUSSELDORF - BOGORIA GRODZISK MAZ.(5.09.2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=