Górnik Zabrze - CIEKAWE BILETY Z MOJEJ KOLEKCJI

 

OLIMPIADA MOSKWA 1980

MISTRZOSTWA EUROPY W LEKKIEJ ATLETYCE  8.03.1975

BANIK OSTRAVA - TEPLICE 19.03.2016

BYTOVIA BYTÓW - GKS KATOWICE 12.11.2016

GKS KATOWICE - SMS PZPS SPAŁA 18.05.2016 siatkówka 

ROW RYBNIK - FALUBAZ ZIELONA GÓRA  żużel

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA 18.10.2016

POLSKA - DANIA 8.10.2016

ZAKSA - MARCHIOL VODI 10.12.2009

ZAKSA - ARKAS IZMIR 3.02.2010

ACC FILLIPPOS VERIAS - GÓRNIK ZABRZE 9.10.2016

LEGIA WARSZAWA - DUNDALK FC 23.08.2016


PAKIET NA MECZE LIGA MISTRZÓW - LEGIA W-WA


PORTUGALIA - POLSKA 8.09.2007

SAWA SONINA

PODBESKIDZIE - GKS KATOWICE 2.09.2016


GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE LUBIN 9.09.2016

NRD - POLSKA 18.04.1979

POLSKA - GRECJA 16.03.1988

POLSKA - NOWA ZELANDIA 16.10.2002

POLSKA - ZSRR 28.07.1967

KS BESTWINKA

PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG 14.07.2016 bilet

WISŁA KRAKÓW - ŻILINA 5.07.2014

PIAST GLIWICE - IFK GOTEBORG 14.07.2016 zaproszenie

POLSKA - PORTUGALIA 30.06.2016 (EURO 2016)

NRD - ZSRR - POLSKA 12/13. 07.1969

POLSKA - ZSRR 1/2.07.1967

FINAŁ MŚ 30.08.1986

2.09.1973 ŻUŻEL

ZŁOTY KASK 8.06.1972

KADRA OLIMPIJSKA - FC SANTOS 25.05.1960

ŚLĄSK - BURNLAY 31.05.1958

POLSKA - TURCJA 24.04.1968

POLSKA - RFN 27.04.1988

POLSKA - WŁOCHY 16.11.1985

POLSKA - IRLANDIA 31.01.1988 boks

POLSKA - HOLANDIA 14.10.1987

POLSKA - WŁOCHY 23.04.2016 hokej

POLONIA BYTOM - GKS TYCHY hokej

GKS KATOWICE - LEGIA WARSZAWA hokej

CRACOVIA - TKH TORUŃ hokej

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - NAPRZÓD JANÓW hokej

HC VITKOVICE hokej

UNIA OŚWIĘCIM hokej

CUPRUM LUBIN siatkówka

JASTRZĘBSKI WEGIEL siatkówka

HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW siatkówka

BILET Z ŻUŻLA

BILET Z ŻUŻLA

BILET Z ŻUŻLA

RADEX SZCZECIN - SOKÓŁ ŁAŃCUT koszykówka

POLONIA BYTOM - POGOŃ RUDA ŚLĄSKA koszykówka 

ANWIL WŁOCŁAWEK - ZASTAL ZIELONA GÓRA koszykówka

SKRA BEŁCHATÓW - TOMIS CONSTANTA siatkówka

LOTOS GDYNIA - CJM BOURGES BASKET koszykówka

PROKOM TREFL SOPOT - OLYMPIAKOS koszykówka

POGOŃ SZCZECIN - SIGMA OŁOMUNIEC piłka nożna

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - ZOOMERS APELDOORN siatkówka

IMPEL WROCŁAW - HERMES OOSTENDE siatkówka 

RESOVIA RZESZÓW - PARIS VOLLEY siatkówka

ORLEN WISŁA PŁOCK - ST.PETERSBURG piłka ręczna

ZGODA RUDA ŚLĄSKA - ZORA OŁOMUNIEC piłka ręczna

CZARNI KATOWICE - FC BARCELONA siatkówka

REKORD BIELSKO - BIAŁA - ILVES TAMPERE futsal
Dzisiaj stronę odwiedziło już 4 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=